SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Studniowka co zrobic??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 762
Jestem w cyklu kreatynowym i niestety zbliza mi sie studniowka. jak brac kreatyne i czy wogole ja brac w dniu picia wódy. Pozdro z góry dzieki

Pozdro dla wszystkich czarnych braci

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Pewnie że brać. Pamiętaj, żeby przed i w trakcie libacji dużo szamać.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
dobry temat mam ten sam problem ale nie bede pil chyba szkoda mi marnowac kreatyne ;]

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1277
Ej no panowie. Bez przesady!!! W koncu studniowke ma sie raz w zyciu, wiec chyba nie odmowicie sobie zabawy i picia z kumplami z powodu cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
Dokladnie, bez przesady... jak raz na jakis czas sie napijecie nawet na cyklu to nic sie nie stanie. Ja 2 razy sie napiłem z kumplami jak brałem i wogule tego nie odczułem. Nie mówie zebyscie sie na***ali ale kilka kielonów napewno Wam nie zaszkodzi. Ale Wasz wybór.

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
jak zobaczyłem nazwe tematu to juz wiedziałem o co chodiz ostatnio jest duzo takich tematów na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
Kreatyne bierz no wiedomo że coś wypijesz to między kolejkami pij mineralke przed piciem zjedz jakiś solidny posiłek

Poszukaj niedawno był ten sam problem z pijawą na sylwestra

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ech...
żeby ludzkość miała tylko takie problemy
ech...i jeszcze raz ech...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
W koncu studniowke ma sie raz w zyciu


niekoniecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 959
Jak to co zrobic? Za***ac sie i dobrze sie bawic. Zycie to nie tylko silownia, zdejmij w koncu klapki z oczu! Przygotowujesz sie do jakichs mistrzostw w kulturystyce,jestes moze zawodowcem? W takim wypadku sobie alkohol odpusc, ale jesli jestes amatorem, to olej jakis smieszny cykl. Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon....jak łykać?

Następny temat

Fajny gainer - UN Muscle Juice

WHEY premium