SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Studia na SGSP testy sprawnościowe

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6
Witam! :)
Kończę właśnie 2 klasę w LO. Chciałabym w przyszłości startować na SGSP, ale nie wiem czy w ogóle dam radę z testami sprawnościowymi.. Kobiety tam, to chociaż możliwe? :D Jakikolwiek ambitniejszy ruch u mnie zaczął się od października (wtedy zaczełam biegać, chodzić na siłownię). Zeszłam z 77kg na 64, ale jakiś czas leciałam w mięśnie no i stoi narazie na 68 (wzrost 171) i nie powiem, że jestem jakaś "fajtłapa", bo nie.
Basen akurat nie stanowiłby problemu, bo pływam bardzo dobrze, ale.. nie potrafię się np. podciągnąć na drążku. Czy to duży problem?
Może z was ktoś jest obeznany w temacie?
Nie wiem czy jest sens robić sobie jakieś większe nadzieje, bo był to mój plan od dzieciaka czy odpuszczać i iść na AWF na fizjo..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 56 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1834
Z tego co wiem to testy sprawnościowe w Polskich służbach kuleją więc według mnie nie masz czym się martwić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 1557 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24901
jezeli chodzi o testy do szkoly Strażackiej to podciaganie jest jak najbardziej potrzebne. Strazacy ratuja zycie innym ludziom wiec musza byc niebywale sprawni i wytrzymali nie ma co sie oszukiwac ;p. Trenuj caly czas i wszystko przyjdzie z czasem. Na studiach jak juz sie dostaniesz to tez sie doszkolisz ;p.
Zawsze mozesz uderzyc w AWF a potem zrobic kolejny kierunek ten SGSP nic nie stoi ci na przeszkodzie ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Push - Pull ocena treningu.

Następny temat

Codzienne treningi

sosy