SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strzelające stawy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 149
Widze ze niemasz pojecia o czym mowisz, ale to akurat mnie niedziwi. A słyszałes o czyms takim jak struny np: jak w gitarze gdy taka wyzej wymieniona jest napieta wydaje dzwiek gdy sie ja szarpnie i na podobnej zasadzie dzieje sie to w takim "strzelajacym stawie". Prosciej nieumniem ci tego wytłumaczyc. Bo jezeli uwazasz ze to kwestja zniszczenia srodstawowego w jego przypadku to nawet niemamy o czym mowic. Odsyłam do lektory.

Racja silniejszego zawsze lepsza jest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
misiu pluszowy boofi jest studentem medycyny na ostatnim roku zdaje sie a ja masazysta i powoli zaczynam byc fizjoterapeutom wiec ucichnij... kto ci wogole powiedzial o takim zjawisku??? czy sam to wymysliles???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 149
hehehe fajnie ze sie uczycie. Ale to niezmienia fakty ze w wiekszosci przypadków tak jest a kto mi to powiedział hmmm... juz odpowiadam był to chirurg z centralnego osrodka medycyny sportowej w wawie ulica jak dobrze pamietam to wawelska 5. Wiesz ja moze niejstem studentem medycyny , ale niegdys bardzo duzo czytałem i uczyłem sie głownie o fizjologi , w koncu ksiazki sa dla wszytkich a to dlamnie bardzo interesujacy temat. hehe Faktem jest ze wiele zapomniałem ale cos jeszcze tam pamietam.

Racja silniejszego zawsze lepsza jest!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alkohol i jego wplyw na nasienie...

Następny temat

Jakie są konsekwencje? (Skręcona kostka)

WHEY premium