SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strony z najtanszymi suplami w UK !! zobacz koniecznie:D

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 91601

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez Kuro za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16322
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6665
http://www.bodybuildingwarehouse.co.uk
http://www.powerbuilduk.com
To jeszcze coś ode mnie. Niesprawdzone. Może ktoś próbował?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1069
siemanko
ja znow niepolecam:
discountfitnessstore.co.uk
zamowilem vextrago, po poltora tygodnia oczekiwania wyslalem meila, otrzymalem odpowiec ze maieli inwentaryzacje i moja pezesylka juz jest w drodze,przepraszaja i otrzymam cos extra free
znow oczekuje tydzien i nic
wyslalem meila-bez odpowiedzi telefonu nikt nieodbiera
bede walczyl dalej
poz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7834
Witam wszystkich.moze ktos z was orientoje sie gdzie moge kupic ten suplement Anabolic Window firmy NUTRABOLIC.Bo na podanych przez was stronach z suplami niema jego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
bodybuildingwarehouse.com -bralem ostatnio z niej,polecam paczka doszla na nastepny dzien a przesylka na ich koszt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 672
Nie polecam discountanabolics.com... Zlozylem u niech zamowienie (pierwsze, dla "rozpoznania") za ok 120$ wszystko otrzymalem tak jak nalezy.... niestety drugie zamowienie za ponad 500$ bylo rozczarowaniem: otrzymalem przedatowany jeden suplement, drugi byl otwierany wczesniej, a w calej paczce nie bylo jeszcze 6 innych na laczna wartosc 135$ !!! Aha, paczka byla przesylana z ich magazynow tylko do New Yorku, tak wiec celinicy nic tu zabrac nie mogli....

Omar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6665
Potwierdzam że bodybuildingwarehouse.co.uk jest w porządku. Przesyłka zamówiona po południu a dostarczona już następnego dnia 7.00 rano. Do tego próbka RPM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 134 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 213
tak to jest z kupowanie w siecie, oprocz ceny i to czasami tez pozostawia wiele do zyczenia, plusow nie widze. lepiej dolozyc troche i wejsc do sklepu, przynajmniej w razie pytan i reklamacji jest kogo opier...ic

vitamin shop birmingham

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6665
Chyba nie zrozumiałeś. Ja właśnie napisałem że sklep jest ok bo paczka była u mnie w parenaście godzin i to na ich koszt. Nie ma tu nikogo za nic op.ierd.alać a nachalna reklama którą tu prowadzisz raczej irytuje niż przysparza klientów. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
A jak ma się slep frajer.co.uk ?? Sorry ale po przeczytaniu tego wszystkiego musiałem zapytać :)?? Umieram

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Boks w New York

Następny temat

Dieta na mase.

WHEY premium