SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strongtropin / Soma Strong / nowy wygląd 2013

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41810

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Mocny275
Przepraszam za zaśmiecanie ale zadam pytanie troszke zwiazane z GH.

Np. robie badanie GH o 8 rano pozniej wbijam shota 10iu i robie badanie o godzinie 10.
Kiedy GH spadnie do tego samego poziomu co bylo o 8 rano przed shotem? zebym mogl zbadac sobie inne GH??


Nastepnego dnia rano najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
Pisalem do mojego dostawcy i nic nie mowil ze jest cos zmienione skad masz takie info aras?czy to tylko wypust na pl?

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
B-50
Pisalem do mojego dostawcy i nic nie mowil ze jest cos zmienione skad masz takie info aras?czy to tylko wypust na pl?


Aras84
panowie z tego co mi wiadomo zmieniło się tylko opakowanie, zawartość ta sama


pisal ze tylko nowe opakowanie, mi tez nic nie wiadomo o tym zeby sie cos w srodku mialo zmienic, ma byc nadal to co bylo, czyli jedyny warty chiniol na dzien dzisiejszy, sam wbije i pojde zbadac i dam cynk jak wyszlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
dla tego pytam z kad ma takie info bo niby cala nazwa sie zmienila a nie tylko opakowanie nalepka tez wyglada na calkiem inna stajnie chinol by sie nie przejmowal takim zmienianiem imo co go obchodza podrobki w europie ??
niech mnie ktos oswieci

wyglad ladniejszy niz strongtropin trzeba przyznac ktos sie przylozyl do pudelka za to plus


Zmieniony przez - B-50 w dniu 2013-08-29 09:31:37

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
mm1986
B-50
Pisalem do mojego dostawcy i nic nie mowil ze jest cos zmienione skad masz takie info aras?czy to tylko wypust na pl?


Aras84
panowie z tego co mi wiadomo zmieniło się tylko opakowanie, zawartość ta sama


pisal ze tylko nowe opakowanie, mi tez nic nie wiadomo o tym zeby sie cos w srodku mialo zmienic, ma byc nadal to co bylo, czyli jedyny warty chiniol na dzien dzisiejszy, sam wbije i pojde zbadac i dam cynk jak wyszlo.


Juz nie jedyny bo zbadalem swojego chonola ktorego dostalem na probe i wynik wyszedl znacznie lepszy niz na strongu. Ale ten co ja dostalem to nawet nie wiem jeszcze jak sie nazywa bo czyste flaszki sa. Za jakis czas zbadam stronga na sobie i porownam wynik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
BigMen
mm1986
B-50
Pisalem do mojego dostawcy i nic nie mowil ze jest cos zmienione skad masz takie info aras?czy to tylko wypust na pl?


Aras84
panowie z tego co mi wiadomo zmieniło się tylko opakowanie, zawartość ta sama


pisal ze tylko nowe opakowanie, mi tez nic nie wiadomo o tym zeby sie cos w srodku mialo zmienic, ma byc nadal to co bylo, czyli jedyny warty chiniol na dzien dzisiejszy, sam wbije i pojde zbadac i dam cynk jak wyszlo.


Juz nie jedyny bo zbadalem swojego chonola ktorego dostalem na probe i wynik wyszedl znacznie lepszy niz na strongu. Ale ten co ja dostalem to nawet nie wiem jeszcze jak sie nazywa bo czyste flaszki sa. Za jakis czas zbadam stronga na sobie i porownam wynik.



Mialem na mysli te z jakims labelem, ze to wszystko jedna wielka kupa. Ty masz bez labelu, wiec ciezko stwierdzic co to kto to itp, ogolnie to ciezko dzis w Chinach o cos co przypomina HGH, o tym nie ma mowy, sam wstawiles foto co wszystko badales a troche tego bylo, te hyge, kigi, chuie muje, wszystko kupa kupa kupa wielka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Dokladnie. Wiekszosc to kupa nie warta zlotowki. Dlatego wole wydac pare pln na badania niz nabijac komus kieszn a nic z tego nie miec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Dzis zbadalem stronga na sobie osobiscie. Wynik 11,1 po 10 iu i 1,5h na czczo wiec rewelacji nie ma. Kolejne gh jakie zbadam to bedzie geno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4192
Wklej zdjęcie badań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Nie mam papierowej wersij. Wszystko mam online. Wszystkie wyniki. Jak bede mial chwile wolna to wrzuce foto albo screena.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cidotestone,Testonon from Egipt

Następny temat

Testosterone Enenthate firmy Genesis

WHEY premium