SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1198130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6502 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Piękne widoki w takich warunkach to aż miło trenować
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
rion10
Piękne widoki w takich warunkach to aż miło trenować


Pod warunkiem, że sam fakt, że żyjesz nie powoduje, że się pocisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
Lucyna86
kurcze kupiłam sobie cały zestaw tych gum i jakoś słabe to dla mnie ....


o czym Ty piszesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6502 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
No wiadomo, że temperatura teraz nie rozpieszcza ale ostatnio ogarnęli mi na siłce klimę więc jakoś daję radę
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
wrzuciłeś filmik z ćwiczeniem z taśmą oporową. Na necie pełno tych filmików i Anita Herbert mocno pompuje ćwiczenia z gumami. Jak dla mnie to spoko opcja jako trening uzupełniający bardziej pod kątem ćwiczeń rehabilitacyjnych, korygujących, wzmacniających czy mobility ... jako samodzielny trening to jednak wydaje mi się że powinno być trochę więcej ciężaru ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
rion10
No wiadomo, że temperatura teraz nie rozpieszcza ale ostatnio ogarnęli mi na siłce klimę więc jakoś daję radę
burżujstwo ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
Lucyna86
wrzuciłeś filmik z ćwiczeniem z taśmą oporową. Na necie pełno tych filmików i Anita Herbert mocno pompuje ćwiczenia z gumami. Jak dla mnie to spoko opcja jako trening uzupełniający bardziej pod kątem ćwiczeń rehabilitacyjnych, korygujących, wzmacniających czy mobility ... jako samodzielny trening to jednak wydaje mi się że powinno być trochę więcej ciężaru ...


Wrzucilem filmik gdzie wydawalo mi.sie, ze demonstruja cwiczenie ktore robilem. Rion zreszta podrzucil.pelna nazwe cwiczenia, ja tej Pani ani nie znam ani nie promuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
1/7/2019

Rozgrzewka

5' trucht oddech jedynie nosem

A. 5 serii
30 Double Unders
5 podciągnięć neutralnym chwytem

B. 5 serii
5 dipów z 3 sekundową fazą opuszczania
10 Toes to bar

C. 5 serii
10 jumping lunges
10 wiosłowania na niskim drążku

D. 3 serie
5 pompek z deficytu z 3 sekundową fazą opuszczania
8 "wycieracze" w pozycji tuck

Schłodznie
3' luźnego skakania na skaknce

Komentarz:

Dzień zaczął się o 4 rano, bo musiałem jechać na lotnisko małżonkę odwieźć, więc poszło 4 kawy w pracy i mocno mi się nie chciało cokolwiek robic, ale jednak udało się ogarnąć i podbiec na drążki (placyk przy szkole) by poćwiczyć coś. 30 minut w zupełności wystarczyło by coś się poruszać i zaliczyć kilka serii z róznymi ćwiczeniami i wskoczyć w wyższy próg intensywności (głównie przez skakankę). Na skakance uczę się teraz przeplatanki, także coś nowego co wymaga skupienia i wielu prób

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
nie nie to nie Anita Herbert ;) ja ogólnie do treningu z tasmami się odniosłam, bo coraz częściej widać je na siłowniach
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium