SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1198642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
rion10
Tak dokładnie na skróty nie ma nic. Tylko zasuwanie jest w stanie dać korzyści


Nie trzeba bóg wie ile robić, ale trzeba być systematycznym i dodawać powoli pracy, bo gdy nie progresujesz to się cofasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
No jasne albo stoisz w miejscu. Wiesz to jest dziwne, że ludzie lubią skrajności. Teraz mam laskę, która w sobotę idzie na wesele do kogoś i już jest panika bo tam będzie jedzenia dużo, słodycze, alkohol i pytam w czym problem? No bo ciężko się zmieścić w bilansie będzie żeby choć trochę popróbować. No to mówię w czwartek troszkę przytnij, w piątek przytnij i sobotę możesz poszaleć. W niedzielę zrób dzień low carb i wszystko się wyrówna i nie ma problemu. Takich okazji nie masz co dzień tylko mnasz iść dobrze zjeść, napić się i dobrze się bawić.

Tylko mówię co najmniej 2 godziny aerobów w sobotę masz zrobić. Od razu panika ale kiedy makijaż, fryzjer, kościół? A ja jej, że na parkiecie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
No ludzie jak mówisz cardio to myślą bieżnia, bieganie szara strefa (zresztą napisałem o tym Art. Kardio dla siłaczy), a jest tak dużo form kardio, że masakra.

Ostatnio gorąc jak w piekarniku we Wro, byłem na siłowni, laska ubrana w stanik sportowy i szorty napierdziela spacer na bieżni pod górkę trzymając się rączek z przodu a później jakies ćwiczenia z ciężarem ciała. Osobiście wolałbym to wszystko zrobić na dworzu w taką piękną pogodę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
No jasne, że tak. A dodatkowa aktywność to się pojawia jak są dzieciaki codziennie plac zabaw, jakieś boisko to aerobów sporo
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Ja mam codziennie około 30-60minut kardio, ludzie pytają się jak? Ile czasu spędzam na siłowni? a ja na to, dojeżdżam do pracy rowerem i duszo chodzę w trakcie pracy i dnia. Zdziwko ich bierze jak otwiera im sie umysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Bo to się wydaje, ale człowiek średnio aktywny sporo tej aktywności ma w trakcie dnia. Jeszcze tak jak Ty dojeżdżasz rowerem.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Ja też mam robotę teoretycznie siedzącą,a trochę jednak się nachodzę co chwilę.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
8/6/2018

1. Rozgrzewka
800m trucht oddech tylko nosem
2 rundy
15m lizard crawl
10 back lunges

2. Kondycja
5 rund
Na czas
20kcal AirDyne
Odpoczynek do pełnej regeneracji
Wynik: 20, 22, 25, 28, 27

4 rundy
2' worek dowolne kombinacje
1' slamball over the shoulder 50kg
1' hammer to a tire
1' odpoczynek

5' EMOM
15 sek max effort battle rope

3. Akcesoria
Mobilność obręczy barkowej



Komentarz:

Rower zniszczył. Później fajnie było ponapierdzielać w worek. Na Slamballu czułem, że byłem bliski skurczów dwójek.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Ja żałuję, że nie mam tego roweru u siebie na stanie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium