SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1198184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607752
FighterX
Będzie ciekawie sami nie możemy się doczekać jak będzie się poruszać


Lepiej się cieszyć, póki się sama nie przemieszcza, przynajmniej trochę spokoju jest jak zaczyna pełzać to jeszcze ok, ale jak próbuje wstawać to bywa ciężko
Ja tęsknię za tym, jak moją można było zostawić na macie, iść do toalety i po powrocie była tam gdzie zostawiłam. Teraz do toalety muszę brać ze sobą.


Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-07-23 14:38:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Viki
FighterX
Będzie ciekawie sami nie możemy się doczekać jak będzie się poruszać


Lepiej się cieszyć, póki się sama nie przemieszcza, przynajmniej trochę spokoju jest jak zaczyna pełzać to jeszcze ok, ale jak próbuje wstawać to bywa ciężko
Ja tęsknię za tym, jak moją można było zostawić na macie, iść do toalety i po powrocie była tam gdzie zostawiłam. Teraz do toalety muszę brać ze sobą.


córka mojej sisotry jak zaczęła pełzać to "poszła" do toalety za nią i przewróciła kosz, który stał naprzeciwko drzwi do toalety i ją zablokowała w wc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607752
Podstawowa zasada przy maluchach - nie zamykasz drzwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
DJ_DoDo
FighterX
Będzie ciekawie sami nie możemy się doczekać jak będzie się poruszać

będziecie musieli jeszcze jednego psiaka wziąć, bo się pokłócicie kto wychodzi z Goferem na spacer


Całą ferajną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
Viki
Podstawowa zasada przy maluchach - nie zamykasz drzwi


Warto zapamiętać, bo nie wiadomo co to będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607752
Lepiej uważać, dzieci są nieprzewidywalne i mają różne pomysły. Jak wychodzę na balkon podlać kwiatki czy powiesić pranie to zawsze czymś blokuje drzwi, żeby nie dało się ich zamknąć. Moją mamę Młody kiedyś tak zamknął, ale już nie umiał otworzyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
No, uważaj. Jak jeszcze były w blokach takie suszarki na pranie za oknem, dwa pręty i linki między nimi to kiedyś mama otworzyła okno i poszła wyciągnąć rzeczy z pralki.
Ja z kanapy na parapet, potem na zewnętrzny i obie ręce na te linki. Czwarte piętro, stary blok i te pręty były dość przerdzewiałe więc w sumie byłam o włos od wypadnięcia ale uznałam że to będzie świetny pomysł zacząć wołać kolegę który akurat był na podwórku .
Co ciekawe to pamiętam częściowo tę akcję, pamiętam że go wołałam i pamiętam jak się odwróciłam i zobaczyłam nieruchomą mamę w miską z praniem w rękach i łzą cieknącą po policzku. Tylko nie wiem ile wtedy mogłam mieć lat, takim pełzako chodzaczem raczej nie, może ze 4 lata?
Także tak, uważać trzeba zdecydowanie .


Zmieniony przez - 6ripley w dniu 2021-07-24 06:37:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12166 Napisanych postów 22006 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627416
Ripley - ja w takim samym bloku się wychylała i malowałam kolorowymi kredkami na ścianie zewnętrznej budynku pod parapetem i ten malunek szedł pionowo w dół…ale opierdziel dostałam!
I na 2 piętro weszłam kiedyś po rusztowaniu zima…. zapukałam do drzwi balkonowych zamiast wejściowych. No ale to już w 4 klasie byłam:)
Widziałam w necie wielka goownoburze o smyczki dla dzieci - takie estetyczne przyczepione do plecaczka. Naprawdę to takie straszne jest?? Ja jak miałam bliźniaki w wieku do 3 lat to wiecznie zgarbiona chodziłam - patrząc na nich i trzymając za rączkę raz mało pod samochód nie wpadłam….
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607752
Miałam szelki i smycz dla starszego i Młodej też założę jak będzie potrzeba, mam gdzieś opinię ludzi.
Z okien ostatnio dużo dzieci wypada, co chwilę w gazetach artykuł że dziecko wyleciało. Sporo osób ma zamki w oknach i zamyka na klucz przy dzieciach. Ja akurat nie mam, starszemu do znudzenia tłumaczę że nie wolno się wychylać (na szczęście nigdy nie próbuje) ale i tak mam zasadę że okna tylko uchylone górą a jak otwieram całkiem to nie ma dzieci w pokoju, tak samo z otwartym balkonem nie zostawiam samych nawet na sekundę. Nie mam nic pod oknem na co mogłyby wejść.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium