SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1198190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
BroStyle
FighterX
Kondycja
Brak


To nawet u mnie nie jest tak źle


Dramatu nie ma ale dzisiaj było nie ćwiczone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80250
Jak oddychasz w trakcie tych clusterów?, bo nie wierze ze utrzymujesz bezdech tak długo

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
Bezdech jest tak naprawdę do połowy części koncentrycznej, wtedy wypuszczam powietrze. Generalnie przez całe powtórzenie wdech robię zaraz przed zejściem w dół, następny po skończeniu powtórzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
11/10/2020

Rozgrzewka
Rozgrzewka barków z gumą




Kettlebells
10' EMOM
1 Arm Deadlift 32kg
1 Arm Bent Over row 32kg
1 Arm Deadstop Clean 32kg
1 Arm Press 32kg
1 Arm Squat 32kg
Najpierw lewa następnie prawa, wszystko w minucie (nagrałem filmik, ale wycięło mi głowę z kadru )

10' EMOM
6 KB Clean + 6 Alternate Back Lunge 24kg (po 3 na stronę)




Gimnastyka
5' EMOM
6 TRX I-Push Ups
6 Chin Ups

5' EMOM
8 Banded Push Ups
8 KB Pull Over 16kg

Kondycja
Co 6'' przez 10 minut (oddech tylko nosem)
1 burpee w kamizelce 10kg

Mobilki
Mobilność obręczy barkowej
Mobilność bioder

Komentarz:

Dzisiaj trening w domu, bo nieciekawe informacje krążą i wolałem nie ryzykować. Ponagrywałem trochę filmów na stronę plus podziałałem z KB.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80250
W sensie koronainformacje? Czy to znaczy ze zamykasz się w domu? (jesli to coś o czym nie chcesz mówić po prostu nie odpowiadaj)
Kozackie te kompleksy na kettlach - moze kiedyś też będę tak umiał, ale przede mną i coach'em długa droga do tego

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
Qitr
W sensie koronainformacje? Czy to znaczy ze zamykasz się w domu? (jesli to coś o czym nie chcesz mówić po prostu nie odpowiadaj)
Kozackie te kompleksy na kettlach - moze kiedyś też będę tak umiał, ale przede mną i coach'em długa droga do tego


Spoko nie ma się czego wstydzić u mojej żony w pracy jedna z osób miała pozytywny wynik i teraz wszyscy zostali wysłani na badania. Moja żona jedzie jutro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80250
Bardzo szanuje to że na zimne dmuchasz. Trzymam kciuki za negatywny wynik u żony. Nie można panikować ale trzeba się zachowywać odpowiedzialnie

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
Qitr
Bardzo szanuje to że na zimne dmuchasz. Trzymam kciuki za negatywny wynik u żony. Nie można panikować ale trzeba się zachowywać odpowiedzialnie


Póki co nic nie wiadomo. Ja staram się unikać kontaktu z ludźmi jak wychodzę z psem i to są moje jedyne wyjścia z domu. Chodzę w rękawiczkach zdezynfekowanych i w maseczce, ale ja nie mam żadnych objawów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
12/10/2020

Rozgrzewka
3 serie
10 Banded Shoulder Dislocates

10' AMRAP
TGU 32kg
Co powtrzenie zmiana strony
Wynik: nie liczyem

Kondycja
10' EMOM
Np. 10 DB KB Thrusters 2*24kg
P. 10 Pull Ups

10' EMOM
Np. 10 Ring DIps
P. 6 DB KB Clean + Squat

10' EMOM
5 KB Snatch 24kg
5 V-Ups

Pomiędzy EMOMami nie było przerwy

Mobilki
Mobilność obręczy barkowej
Mobilność bioder

Komentarz:

Kolejny trening w domu. Dzisiaj na rozgrzewkę porobiłem turki, nie chciało mi się za bardzo myśleć nad rozgrzewką, więc wziąłem 32kg i powstawałem. Następnie poszedł w sumie 30 minutowy EMOM, na dipach od 4 rundy musiałem dzielić dipy, bo już nie było mocy zrobić 10 siłowo. Myślę, że w ostatniej części mógłbym zrobić 10 rwań + 5-10 V-ups i też bym mieścił się w czasie, ale co za dużo to nie zdrowo

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
14/10/2020
Kwarantanna dzień 2

Sesja Poranna
20' EMOM
15 One Arm KB Swing 32kg

Co serię zmiana ręki

3' EMOM
10 AB Roller
Hollow Body Rock resztę czasu do pełnej minuty


Sesja Popołudniowa
E2MOM przez 20 minut (10 rund)
10 DB KB Back Lunge 2*24kg
(oddech tylko przez nos)

4rundy
10 V-Ups
10 Side Plank Rises

Mobilki
Mobilność obręczy barkowej
Mobilność bioder

Komentarz:

Od wczoraj czeka mnie 2 tygodnie kwarantanny, więc treningi na KB. Stwierdziłem, że podzielę sobie treningi, na góra / dół / kondycja / off. Będę się trzymał sesji 2 razy dziennie, nie więcej niż 30 minut każda. W ciągu dnia wpadnie trochę rozciągania i kręcenia się po mieszkaniu, by jakieś kroki zrobić. Odnośnie treningu, to powiem, że rano zaczął mi się wyślizgiwać już KB z ręki na 15 minucie, te KB Prouda są trochę śliskie. Popołudniu zabawa z oddechem, której będzie co raz więcej, bo zacząłem się wgłębiać w temat co raz mocniej.

Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium