SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1198131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
pięknie, szkoda że mgła i Rysów nie widać ja w schronisku na morskim zawsze kwaśnica


Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2020-06-16 10:54:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
16/6/2020

Bystre>Toporowa Cyrhla>Psia Trawka>Waksmundzk Rówień>Wodogrzmoty Mickiewicza>Morskie Oko>Palenica Białczańska

27km - 4:33h






Komentarz:

Dzisiaj cały czas kropiło, więc trasa mniej wymagająca, ale długa. W niektórych momentach ciężko bylo iść, a co dopiero biec. Generalnie bardzo urokliwy szlak, szkoda tylko, że chmury pokrywały prawie wszystkie widoki. Na Morskim Oku szarloteczka wpadła a z Morskiego Oka to w sumie toczyliśmy się siłą grawitacji kopyta zmeczone fest. Dzisiaj już zaliczyliśmy saune i sesję podpięcia do Globusa Triathlon żeby przepompowało nam trochę nogi.

Pozdro


Zmieniony przez - FighterX w dniu 2020-06-16 16:51:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151011
Na płaskim i w dół zbiegacie, w górę także podbiegi czy jednak za ciężko i jest to raczej mocniejszy marsz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
BroStyle
Na płaskim i w dół zbiegacie, w górę także podbiegi czy jednak za ciężko i jest to raczej mocniejszy marsz?


Zależy od nachylenia. Jak masz nachylenie gdzie kolanami wybijasz sobie zęby, to mocny marsz, czasami z kijami. Zależy to też od podłoża, bo jak są otoczaki powbijane w ziemię bez ładu i składu, to ani nie pomaszerujesz z kijami ani nie pobiegniesz. Podobnie na zbiegu, zależy od terenu, bywały takie, że ciężko było schodzić normalnie, zwłaszcza po śliskich kamieniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151011
A jakie cichobiegi masz? Bo w taką pogodę jak wszystko mokre to właśnie najlepszy trail sobie nie poradzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
BroStyle
A jakie cichobiegi masz? Bo w taką pogodę jak wszystko mokre to właśnie najlepszy trail sobie nie poradzi


Dzisiaj leciałem w Merrell Trail Glove 5



Wczoraj natomiast leciałem w Vivobarefoot Primus Trail SG





Zmieniony przez - FighterX w dniu 2020-06-16 19:38:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151011
Jak stawy skokowe? Pracy mają co nie miara, jeszcze bez żadnej stabilizacji od obuwia. Chociaż Ty je masz mocno rozwinięte jako aparat ruchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
BroStyle
Jak stawy skokowe? Pracy mają co nie miara, jeszcze bez żadnej stabilizacji od obuwia. Chociaż Ty je masz mocno rozwinięte jako aparat ruchu


Szczerze to czuję lekko strzałkowe i delikatnie achillesy, ale spodziewałem się większej masakry. Moje bieganie minimalistyczne bardzo mocno wzmocniło mi stopy i stawy skokowe, bynajmniej tak to odbieram. Na dobrą sprawę w butach o 0 dropie biegam od ok 5 lat. A na śródstopie od dekady, także jest wprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607750
Ja pamiętam jak pierwszy raz biegłam w minimalistycznych butach po górkach w lesie, każdy kamyczek i korzeń czułam i wszystko mnie bolało A teraz nic nie czuje. Za to nie potrafię biegać w butach na asfalt z amortyzacją, bo mam wrażenie że za wysoko i jakbym poduchy miała do podeszwy przyklejone Wszystko to kwestia przyzwyczajenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium