SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1190658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25205 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020232
rescuediver
plywasz tylko z 8 miedzy nogami jak robisz lapki czy jakies inne sprzety tez uzywasz miedzy nogi ?


Czasami wkładam 8kę, ale czasami nic, tylko łapki zakładam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
to wyprobuj koniecznie deske ale wkladasz ja wysoko az pod same "jajka" i zeby nie wypadla krzyzujesz stopy ze soba zobaczysz roznice
1

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25205 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020232
rescuediver
to wyprobuj koniecznie deske ale wkladasz ja wysoko az pod same "jajka" i zeby nie wypadla krzyzujesz stopy ze soba zobaczysz roznice


Jak wkładam deskę między nogi, bo czasami pływam z deską między nogami, to tak właśnie robię, że trzymam ją w kroczu, ale nie krzyżuję nóg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
krzyzowanie nog zmienia srodek ciezkosci , latwiej wtedy przy robieniu technikk rak o rotacje calym cialem lacznie z wychyleniem barkow

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25205 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020232
rescuediver
krzyzowanie nog zmienia srodek ciezkosci , latwiej wtedy przy robieniu technikk rak o rotacje calym cialem lacznie z wychyleniem barkow


Nie wiedziałem, to skorzystam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
zerknij na priv

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25205 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020232
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
nie mialem powiadomienia dziadostwo

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25205 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020232
19/12/2019

Rozgrzewka

2 serie
10 dyslokacji barków z gumą
10 halo z KB 28kg

RAMPA na wyciskaniu na ławce płaskiej

A.
Wyciskanie na ławce płaskiej

Maks powtórzeń na 122,5kg (6 powtórzeń)
Maks powtórzeń na 112,5kg (8 powtórzeń)
Maks powtórzeń na 102,5kg (11 powtórzeń)

Co serię (rozgrzewkowe również)
8 wiosłowań w opadzie tułowia 2*35kg


B. Nogi
2 serie po 5 na nogę
Przysiadów w wykroku z podniesioną piętą (heel elevated split squat)

Nastepnie
4 serie
5 Przysiadów z tyłu stojąc na palcach (heel elevated back squats) 100kg


C. Kondycja
Odwrotna Tabata na AirBike
8 rund
10" mocne tempo
20" lekko
Wynik: 51 kcal

Komentarz:

Dobry trening, ale muszę poszukać nowej lepszej pozycji do wyciskania. Mianowicie takiej, gdzie nie będzie mi tyłek podnosił w trakcie wyciskania, bo mam tak mocną pracę nóg, że automatycznie podnosi mi tyłek, ale to może być spowodowane faktem, że ślizga mi się góra pleców po ławce i po przyjęciu pozycji, przy 3cim powtórzeniu lekko przesuwają mi się plecy przez co tracę napięcie i odrywa mi się dupsko. Przysiady bardzo fajnie wchodzą, ale połącze je z ciężkimi wykrokami w różnych pozycjach (muszę ego wyrzucić za drzwi i zacząć od mniejszych obciążeń). Kondycja na rowerku jak zawsze.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Ile Ci taki trening schodzi?
2

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium