SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1198056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020278
rion10
Fighter masz jakiś sprawdzony sprzęt do pomiaru trasy biegu ? Korzystasz z zegarka jakiegoś czy po prostu smartfona z endomondo ?


Korzystam z zegarka Suunto, już mam go 3 lata. Jedyna rzecz jaka mnie w nim irytuje, to, to że długo łapie mi puls z paska. Osobiście polecam. Mogę wrzucać zrzuty z Movescount, ale ostatnio rzadko podpinam zegarek do kompa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6501 Napisanych postów 62291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777572
Zastanawiam się nad powrotem do biegania i właśnie myślę nad tym czy nie kupić jakiegoś sprzętu, który wskazywałby trasę i dystans itp żebym mógł później prześledzić trasę i ewentualnie jakiś zrzut a w ogóle nie jestem na czasie ze sprzętem przydatnym do biegania.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020278
Osobiście polecam Suunto modele z serii Ambit, używane możesz wyhaczyć za bardzo dobrą cenę, ale musisz nastawić się na wydatek rzędu 500PLN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6501 Napisanych postów 62291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777572
Kurde rzuciłem okiem i widzę, że cena dość sensowna

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020278
Tak. Mają bardzo dobre algorytmy i super opcje sportów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6501 Napisanych postów 62291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777572
Ostatnio przeglądałem ofertę ogólnie to są jeszcze Garmin ( gruba kasa) Polar czy Tomtom ciekaw jestem czy są coś warte.


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2017-06-12 11:52:40

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020278
Nie wypowiem się, bo nie korzystałem. Mam paru znajomych co mają garminy, są zadowoleni. Jeden z plusów Garminów jest podpięcie pod Endomondo, ale nie wiem ile to jest dla kogoś warte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6501 Napisanych postów 62291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777572
dzięki za info coś sobie posprawdzam. Ważne jest żeby jakoś sensownie wskazywał trasę żebym mógł ją jakoś planować rozsądnie i kontrolować długość.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020278
W suunto masz możlwiość wgrania trasy i nawigacji po tej trasie. Albo po przebiegnięciu trasy, przebiegnięcia jej jeszcza raz z nawigacją :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6501 Napisanych postów 62291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777572
Widzę właśnie, że opcji ma bardzo dużo. Dobry sprzęt ale cena też dobra. Ale zdaję sobie sprawę, że dobry sprzęt musi kosztować

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium