SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1190677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2521 Napisanych postów 5076 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77970
TGU z takim ciężarem robi wrażenie!!
Choć nigdy tego nie próbowałem to potrafię sobie to wyobrazić!

Fighter, czy korzystasz z jakiś wzorców na (filmiki jakieś?) mobilizację bioder i mobility flow, czy też wybierasz jakieś elementy które Ci pasują na podstawie doświadczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020234
Wybieram elementy, które przynoszą najlepsze rezultaty i pozwalają na pracę w pełnych zakresach ruchu. Teraz dorzucam jeszcze dodatkowe ćwiczenia i mobilizacje na rotacje wewnętrzną, i rozluźnianie spiętych mięśni, które mnie blokują. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Wygląda to mniej więcej tak:





Zmieniony przez - FighterX w dniu 2021-08-06 14:32:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2521 Napisanych postów 5076 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77970
Super! Bardzo dziękuję za filmik.
Potrenuje z Tobą następnym razem. Części elementów na pewno mi się przyda których wcześniej nie wykorzystywałem
Dobrze rozciągnięty jesteś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020234
@tomaszS - to zależy w której części ciała bo obręcz barkowa czy "front rack" jest u mnie naprawdę kiepski. Jednak mam pewne braki tu i tam. Dodatkowo tak jak napisałem, rotacja wewnętrzna jest dramat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Oj się zapuściłeś, zapuściłeś Sztywny jesteś jak nie przymierzając Viki, która rzekomo jak drewno sztywna jest

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020234
Nie wiem jak sztywna jest Viki, ale u mnie niektóre rejony są sztywne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020234
6/8/2021

Rozgrzewka
A1. 2km na rowerze
A2. Rozgrzewka na noszeniu walizek
A3. 3' luźno na skakance

Mobility
B1. Mobility Flow

Kondycja
5 rund
C1. Intensywna praca na worku
C2. Slamball over the shoulder 50kg
C3. Heavy Double Unders
C4. DB Suitcase Carry 2*40kg+
Na każdym ćwiczeniu 1 minuta pracy, przerwa między ćwiczeniami 10 sekund, przerwa między rundami 1 minuta

Core
2 rundy
D1. Weighted Plank 20kg
1' minuta przerwy pomiędzy

Mobilki
Mobilność bioder (rotacja wewnętrzna)

Schłodzenie:
F1. 2km rower

Komentarz:

Dzisiaj kondycja po staremu. Bardzo mi się podobało. Zamiast skakanki planowałem zrobić mountian climber na maszynie, ale była zajęta. Double Unders też dały radę

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2521 Napisanych postów 5076 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77970
FighterX
Nie wiem jak sztywna jest Viki, ale u mnie niektóre rejony są sztywne


dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22492 Napisanych postów 11099 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 355919
Wiem, że to nie koncert życzeń, ale brakowało mi okrutnie dźwięku w tym filmie z mobility.
Sam zestaw ćwiczeń bardzo fajny i pewnie go wykorzystam.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020234
Ghorta
Wiem, że to nie koncert życzeń, ale brakowało mi okrutnie dźwięku w tym filmie z mobility.
Sam zestaw ćwiczeń bardzo fajny i pewnie go wykorzystam.


Wszystkie filmiki wyciszam i nie dodawałem dźwięku, bo to mnie za dużo pracy kosztowało (dodawanie i docinanie dźwięku zwiększało o 1/3 czas pracy nad filmem). Obrobiłem 1200 także możecie zrozumieć czemu jest bez dźwięku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

Wiecej