SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1190678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
FighterX
DJ_DoDo
trzeba było gościa podtopić


Nie miałem serca, sam kilka razy prawie się zabił

to byś był czysty "z zeznań świadków, nieświadomie popełnił samobójstwo"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020234
fsl
To teraz trzeba zrobić badania genetyczne, żeby wiedzieć w jaki sposób powinno się efektywnie odchudzać


Nie do końca, ale zrobiłem badania kilka dobrych lat temu by wiedzieć co powinienem suplementować i dlaczego. Przykład, którego działanie widze np. słabe metabolizowanie dopaminy i zalecane jest branie Ginko Biloba, co mi pomaga. Czy bazując na genach jaki trening przynosi najlepsze rezultaty w moim przypadku i bazuję na tych badaniach i widzę rezlutaty pozytwyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Te kettlowo zestawy wyglądają bardzo fajnie Cierpię ostatnio na brak weny w układaniu treningów a tu taki gotowiec fajny.
Dla pewności, bo nie ma w opisie pod tabelkami DSW = Double SWing ?

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020234
fsl
Te kettlowo zestawy wyglądają bardzo fajnie Cierpię ostatnio na brak weny w układaniu treningów a tu taki gotowiec fajny.
Dla pewności, bo nie ma w opisie pod tabelkami DSW = Double SWing ?


Si, ja High Pull Zamienię na Pendlay row albo Gorilla Row
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Ja to najpierw muszę sprawdzić jak mi idzie praca na 2 kettlach Nie próbowałem double swingów ani double sneczy

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020234
fsl
Ja to najpierw muszę sprawdzić jak mi idzie praca na 2 kettlach Nie próbowałem double swingów ani double sneczy


A to fajne zabawy są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
FighterX
_Szajba_
Tak jak się przyjrzałem tej rozpisce, to sam mam chęć wprowadzić ją w życie.
Miałbym jakieś zajęcie dla 2KB16




Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2020-03-03 21:08:27


Chyba w letki dzień


Od czegoś trzeba zacząć
Jestem w posiadaniu zestawów 16kg, 24kg i 32kg.
O ile w większości ćwiczeń mógłbym wykorzystać 24kg, o tyle w double snatch'u jest już stosunkowo ciężko. I w związku z tym, jeśli chcesz dorzucać jakąś formę wiosłowania, proponowałbym podmienić je właśnie z rwaniem. Mógłbyś wtedy wykorzystać cięższe kettle cały zestawie.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020234
Można zamienić rwania, ale można też zamienić high pull i zrobić więcej powtórzeń. Ja mam po jednym KB z wymienionych przez Ciebie KB. Zastanawiam się też by zamiast jednych siadów na wykroki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
W Twoim przypadku, fronty z obciążeniem z jakim jesteś wykonać inne ćwiczenia, niewiele wniosą, ot taka rozgrzewka dla nóg, ale już w wykrokach/zakrokach będzie to odczuwalne.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020234
_Szajba_
W Twoim przypadku, fronty z obciążeniem z jakim jesteś wykonać inne ćwiczenia, niewiele wniosą, ot taka rozgrzewka dla nóg, ale już w wykrokach/zakrokach będzie to odczuwalne.


Powiem Ci, że fronty z KB są bardziej wyzwaniem strukturalnym niż cieżarowym. Utrzymanie pozycji jest wyzwaniem, zwłaszcza utrzymanie KB.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium