SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1196764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Nie lubię cukrować ale zaje.biście wygladasz ma tym filmie
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
Dampaz
Nie lubię cukrować ale zaje.biście wygladasz ma tym filmie


Dziękuję. Jeszcze trochę musze z brzucha zejść i będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Takie sylwetki najbardziej mi się podobają w kontekscie muskulatury.
Gdzie widać, że te mięśnie są nie tylko silne, ale sprawne i elastyczne.

Chodź ja nie mógłbym sobie na to pozwolić, kolarstwo idzie bardziej w stronę wyglądu z Auschwitz
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
Dampaz
Takie sylwetki najbardziej mi się podobają w kontekscie muskulatury.
Gdzie widać, że te mięśnie są nie tylko silne, ale sprawne i elastyczne.

Chodź ja nie mógłbym sobie na to pozwolić, kolarstwo idzie bardziej w stronę wyglądu z Auschwitz


Pytanie jakie masz ambicje w kolarstwie, to by warunkowało sylwetkę. Choć na zjazdach miałbyś przewagę


Zmieniony przez - FighterX w dniu 11/8/2019 9:30:41 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Moje ambicje to jak najlepsze jazda pod górę.
To trochę "mit", że na zjazdach waga coś więcej daje.
Tutaj liczy się przedewszystkim technika, pozycja i odnośnie techniki perfekcyjne wchodzenie w zakręty.
Nie chce zaśmiecać, ale zerknij tu: Klik

A to czym ja mogę się pochwalić czyli zjazd ze świętego krzyża (przez bramę główną) w świetokrzyskich:
Klik
Jechany po raz 50ty, okazał się 12 wynikiem, gdzie 4 razy przejeżdzali już tam profesjonalni kolarze na wyścigu
Rzekłbym że kluczowe jest jak najmniejsze przeciwdziałanie oporom powietrza


Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2019-11-08 09:46:40

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
Dampaz
Moje ambicje to jak najlepsze jazda pod górę.
To trochę "mit", że na zjazdach waga coś więcej daje.
Tutaj liczy się przedewszystkim technika, pozycja i odnośnie techniki perfekcyjne wchodzenie w zakręty.
Nie chce zaśmiecać, ale zerknij tu: Klik

A to czym ja mogę się pochwalić czyli zjazd ze świętego krzyża (przez bramę główną) w świetokrzyskich:
Klik
Jechany po raz 50ty, okazał się 12 wynikiem, gdzie 4 razy przejeżdzali już tam profesjonalni kolarze na wyścigu
Rzekłbym że kluczowe jest jak najmniejsze przeciwdziałanie oporom powietrza



Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2019-11-08 09:46:40


Najlepsza jazda pod górę w jakim sensie? Bycie efektywnym, czy wygrywanie zawodów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Pod górę to nie ma akurat cudów, właściwe pedałowanie, predyspozycje organizmu no i kluczowy w/kg.
Uwierz mi że przy 85kg musiałbym więcej watów generować niż najlepsi PRO'si

Zresztą nie jest niczym szczególnym, że wszyscy sprinterzy 75kg-85kg gdy robi się góra tworzą z tyłu grupetto


Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2019-11-08 09:55:32

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
Dampaz
Pod górę to nie ma akurat cudów, właściwe pedałowanie, predyspozycje organizmu no i kluczowy w/kg.
Uwierz mi że przy 85kg musiałbym więcej watów generować niż najlepsi w PRO'si

Zresztą nie jest niczym szczególnym, że wszyscy sprinterzy 75kg-85kg gdy robi się góra tworzą z tyłu grupetto



Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2019-11-08 09:54:52


Dlatego pytałem, jak definiujesz "Najlepszy podjazd pod górę". Bo takie rzeczy są kwestią prywatną. Ja po prostu lubię być wszechstronny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Jasne, dlatego pisałem że też mi się to podoba.
Np. jeśli miałbym postawić Ciebie obok np. Mariusza Żaby, to bez zastanowienia wybrałbym Twoje parametry sylwetki.

Stety niestety trafiłem na taki sport, i mam takie predyspozycje, że najlepiej jeżdżę w górach i tam mogę ewentualnie coś osiągnąć za kilka lat.
Zresztą to nie tylko moje dywagacje, ale wyniki z badań wydolnościowych oraz analiza WKO4. Z 5s dostanę łomot od średnio-zaawansowanego, ale z 2-3h objadę każdego w mojej grupie z dużym zapasem.
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
Dampaz
Jasne, dlatego pisałem że też mi się to podoba.
Np. jeśli miałbym postawić Ciebie obok np. Mariusza Żaby, to bez zastanowienia wybrałbym Twoje parametry sylwetki.

Stety niestety trafiłem na taki sport, i mam takie predyspozycje, że najlepiej jeżdżę w górach i tam mogę ewentualnie coś osiągnąć za kilka lat.
Zresztą to nie tylko moje dywagacje, ale wyniki z badań wydolnościowych oraz analiza WKO4. Z 5s dostanę łomot od średnio-zaawansowanego, ale z 2-3h objadę każdego w mojej grupie z dużym zapasem.


Ja zawsze lubilem biegac i sporty wytrzymalosciowe, ale tez lubilem dzwigac duzo i byc po prostu sprawnym, stad lubie byc wszechstronny.

Edit.

Mariusz ma trochę inne cele, on nie musi być "funkcjonalny" czy biegać ultramartony jak ja, jego celem jest być proporcjonalnym i optycznie mieć najwiecej mięsni.


Zmieniony przez - FighterX w dniu 11/8/2019 11:31:14 AM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium