SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1198428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Qitr
no własnie najgorsze że dobre ja bardzo lubie po treningu zapodac sobie jaglaną z owocem i kakako - wchodzi jak złoto

no ale to jest temat rzeka


Prawda jest taka, że nie potrzebujesz więcej jak 20-30g po treningu by uzyskać pozytywny efekt. Tak temat jest rzeka, zwłaszcza, że ludzie, którzy często wypowiadają się, że węgle takie ważne do regeneracji nie mają poprawnie funkcjonującego metabolizmu komórkowego, który pozwoli im na korzystanie z tłuszczu. Mówią, że źle się czują na wysokich tłuszczach, gdy w większości wypadków obniżają węgle do minimum, dodają może ze 30g tłuszczu całkowicie I mają w ch** białka, nic węgli, trochę tłuszczu i generalnie kaloryczność spadła o 1500 i wielcy zdziwieni, że źle się czują i g****, a nie dieta. Złotym środkiem rozpoczęcia diet tłuszczowych jest takie makro 2g białka na każdy nieotłuszczony kilogram masy ciała i na każdy gram białka 2g tłuszczu, tak na sam początek, węgle trzymać na poziomie do 50g, a później manipulować. Należy diety stosować cyklicznie aby nasz organizm umiał korzystać efektywnie z obu źródeł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
A propos cholesterolu właśnie dostałem wyniki całkowity 234mg/dl, HDL 46,9mg/dl, LDL 170mg/dl normy przekroczone miażdżyca, zawał i śmierć

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80251
ja mam podobny wynik - śmierc i zniszczenie

a co do cyklicznego stosowania to znaczy ze np pół roku na tłuszczu pół roku na węglach czy carb-cycling?

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Rion, na wykończeniu jesteś I po co te jaja było jeść ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
np w zimie ketoza, w wakacje wiecej wegli a wiosna i jesien rotowanie wegli. Wasze wyniki jeza wlos na glowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
25/5/2017
1. Rozgrzewka
3 rundy
10 ab Wheel
10 landmine twist

10’ drabinek koordynacyjnych (nogi)

2. Sila
Deficit deadlift (talerz 5kg)
10*20kg
2*60kg
2*80kg
2*100kg
2*120kg
2*140kg
4*2*160kg

3. Kondycja
40kcal airdyne
Wynik: 1:24

Komentarz:

Zadowolony z martwych, dobra technika i dynamika. Do Landmine twist musze dołożyć ciężaru. Kondycja nie tak jakbym chciał, złamałem technikę przy walce o kcal co widać na filmie, nogi zmęczone, cały zmęczony. Muszę wrócić do normalnego cyklu i pobiegać dłużej w sobotę i powinno być ok.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie masz problemu z zachowaniem naturalnej krzywizny kręgosłupa w mc z podium ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Ja się pytam gdzie ten film ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium