SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stroje Do Gry w kosza

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1336
Mam pytanie czy moze ktos posiada taki stroik lub kupił z tego sklepu lub na alegro ?? http://republika.pl/moj_sklepik3/ chciałbym to kupic ale czy to faktycznie dobre :/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 840
Chodzi o to co mowisz and_sport. O granie granie i jeszcze raz granie. Jak miałbyś dostac sie do jakiejs drorzyny to trener nie patrzy na stroj tylko na twoją ghre więc nie powinienes sie martwic strojem. ja gram w zwyklych spodenkach i w najzwyklejszej podkoszulce

Co innego buty z tym zawsze mialem problem

nie ważne buty i koszulka...

...tylko wola do treningu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie bomba! Chyba sobie coś kupie z tego zestawu, najtańsza oferta jaką widziałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1336
własnie o to chodzi ze 58zł to bardzo mało !!! wiec musi byc jakis nieprzyjamny bonus ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Lubicie grac w takich strojach z napisami "magic" "lakers" itp ? Jak dla mnie to zbyt takie cukierkowe, ale w sumie kazdy ma swój gust. Ja planuje kupic jakis dobry bielutki podkoszulek i sitodrukiem cos własnego wykombinowac. Hehe moze taka biała koszulka z napisem: "I tak zdobęde kosza" albo "Zejdź mi z drogi"

Tak na serio to planuje jakis napis, ale cos takiego innego - ksywa jakiegos gracza, albo nazwa jakies sztuczki - takie cos wole. Np: z tyłu duzy napisa HURRICANE, a z przodu pomarańczowa piłka do kosza i napisa AND 1

Zmieniony przez - And_Sport w dniu 2004-04-15 21:05:07

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1336
jesli znacie jakies inne linki do sklpow z strojami to zapraszam do wklejania... porownamy ceny i towary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
And sport to ześ sie And-łanowiec znalazł Skoro nie chcesz mieć żadnych lakersów ani cos w tym stylu to czemu chcesz kopiować And-łanów ... co za myślenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 389 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10314
ja gralem w najzwyklejszych starych podkoszulkach z obcietymi rekawkami i zwyklymi bawelnianymi spodenkami za 20zl. szedlem na boisko gdzie gralo sie meska koszykowke, twarda koszykowke a nie na wybieg....

te repliki sa*****owe, sztuczne,plastikowe bede ci sie przyklejac do ciala i bedziesz sie jeszcze bardziej pocil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niedawno kupilismy sobie ze znajomymi takie spodenki
Stwierdzam ze za ta cene to sa spoko. Potrzebowalem jakies portki do gry i te sie nadaja. Nie sa to jakies super wypasy, ale moga byc. Generalnie to polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dp Kelso: Te repliki nie sa takie zle. Material to taka drobna siateczka. Gralem w spodenkach pare razy i nic sie nie przykleja... Nie wypowiem sie na temat koszulki bo jej nie posiadam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Bobero jak mozna kopiowac And 1'ów ? And 1 to firma. Co do filmików to przeciwnie...zaczynam robic jakis trick totalnie zerżnięty z filmu i leszcze na boisku sam w głowie wie co zrobie (bo przeciez zna ten trick na pamięć z filmu), ale w połowie robie co innego i tyle.

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to w...erdol se logo AND1 i wciskaj wszyskim jeleniom wały ze grasz z tymi typami tylko nie ujeli Cie na żadnym mixtape ... wkońcu jak sam sie chwalisz umiesz wszystkie ich tricki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pilne ???BMX czy DUAL??? Pilne

Następny temat

urazy

WHEY premium