SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strikeforce / M-1 Global - Fedor vs. Werdum

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22785

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
„czy jednak nie bardziej należało by się to miejsce najlepszego wygranemu walki Lesnar/Carwin/Velasquez vs JDS? "

najlepszego obecnie - jak najbardziej

najlepszego w historii - jak na razie NIE”


I tyle na ten temat, nic więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Nie wiem Panowie (vcamaro :P) jak możecie porównywać walkę jednego kolesia z drugim na tym samym zawodniku ;] Przecież każda walka jest inna. Czy to że Mousasi rozwalił w parę sekund Babalu znaczy że jest o wiele lepszy od Fedora który wymęczył decyzję?
Czy Cro Cop który dostał ostry nokaut od Kevina Randlemana może mu buty lizać? (czekajcie, jaki był wynik re-matchu? ;)). Fedorowi mógłby wejść pierwszy punch który był prawie taki sam jak ten z drugiej rundy i to wszystko skończyłoby się po pierwszych 10 sekundach. Co by się stało gdyby Ubereem nie wywrócił Rogersa? Może zebrał by na twarz i się poskładał? Nie wiadomo.

Dla mnie jest oczywistym że każda walka jest inna i liczy się tylko jej rezultat. Jedyne co można porównywać to np. zebranie mega tuby na twarz w to samo miejsce od tego samego gościa i porównanie jak się obaj po tym zachowali ;)

pzdr

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Dlaczego Fedor dziś jest dziś w gorszej formie niby niż kiedyś? Dla mnie właśnie w topowej formie (szybkość, dynamika) był z Sylvią, Arlovskim więc niedawno. A z Rogersem stójkę miał tak samo szybką jak w Pride Dla mnie pod względem przygotowania w walkach w Japonii było przynajmniej kilka gorszych np. z Huntem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
To świetny refleks, timing, szybkość i skracanie dystansu, i w konsekwencji zadanie niszczącego ciosu jakiego mieliśmy przyjemność obserwować w walce Fedora i Rogersa nazywane jest lucky punchem?

W każdym sporcie każdy zawodnik ma szczyt formy w którym niepodważalnie rządzi, lecz nie można wiecznie być na szczycie to jest logiczne! Mnie osobiście denerwują zarówno gadanie że Fedor pokonałby czołówke HW w UFC - nie, nie miałby dużych szans obecnie z nimi, to jest następna 'epoka' w MMA i inna generacja zawodników, ALE tak samo teksty że "Lesnar by pokonał Fedora!" - tak pokonałby ale co w związku z tym sie pytam?? Teraz by może pokonał, racja, ale prawda jest taka ze Fedor sprzed kilku lat - gdy walczył w Pride i był w szczycie formy to by całą ciężką w UFC mate w oktagonie wytarł, chociaż to jest takie samo gdybanie jak "Ali vs Tyson" w boksie, albo porównywanie Maradony i Messiego w piłce nożnej. Wiem że tu różnica wieku jest minimalna i obaj dalej walczą, ale Fedor nie jest w tej formie co kiedyś i tyle.

Formę Emelianenko zobaczymy już o 4 nad ranem, wstrzymałbym się z gadaniem, że to już nie ten sam Fedor co kiedyś itd. Moim zdaniem jest całkiem odwrotnie - pokonałby czołówkę UFC "nawet" teraz.

Jak już ktoś zauważył, to czy ktoś rzeczywiście jest lepszy od drugiego (jeśli najpierw wyszedł mu 'laki pancz') można sprawdzić rewanżem. Kontynuując myśl Kwica: Shogun za pierwszym razem w pojedynku z Colemanem, skończył ze złamaną ręką. Miał pecha. A potem? Wygrał.
Fedorowi Rogers sprawił trochę kłopotów, ale Rosjanin i tak wyszedł na swoje. Nie było mowy o dominacji Rogersa (może tylko w paru momentach).

Zmieniony przez - Puar w dniu 2010-06-26 14:13:17

Zmieniony przez - Puar w dniu 2010-06-26 14:15:12

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"jak możecie porównywać walkę jednego kolesia z drugim na tym samym zawodniku"

To proste, dziwne że znajduje się ktoś kto tego nie może. Jeszcze lepiej pomińmy przy tym wszystkim efektowne zakończenia, a analizujmy sam przebieg walki, a w niej punkty odniesienia, gdzie jeden z zawodników lepiej wypadł niż ten drugi, jeżeli nie ma takich punktów odniesienia to rzeczywiscie nie ma dużego sensu taka analiza.

Puar, a kto tu napisał, że fedor pokonał Rogersa lucky punchem?


Zmieniony przez - vcamaro w dniu 2010-06-26 14:18:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no niezła

Edit:
Ale po walce już tak ładnie wyglądać nie będzie..

Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2010-06-26 14:25:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Pogromca Lawler'a.





Przyszły pogromca Brock'a.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 222
Wiecie może o której Strikeforce się zaczyna? O takiej samej, chorej dla nas porze jak UFC?

Nie będę oryginalny stawiając na Fedora. Werdum, później Overeem i mistrz MMA odchodzi jako król, niepokonany. Przyznam ze chciałbym go dalej oglądać, ale kiedyś jego porażka by mnie bardzo zabolała:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
od tej godziny, za 13 godzin, 21 minut się zaczyna

Zmieniony przez - kuka23 w dniu 2010-06-26 14:39:53
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Opaska uciskowa na kolano

Następny temat

Książka Fedora - znajdę gdzieś?

WHEY premium