SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Street Workout-Ocena ćwiczeń.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1063

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

15 lat

Waga

60 kg

Wzrost

180

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Bieganie 45 min dziennie

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Brak ograniczen

Preferowane formy aktywności fizycznej

Bieganie,pływanie itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 189
Witam,mam 15 lat i niedawno zacząłem przygodę ze Street Workout-em,na początek moich treningów napisałem sobie taki plan :
1 ćwiczenie-Pompki 4 serie po 20 powtórzeń,w tym pomiędzy seriami plank 30 sec i przerwa 50 sec.Ostatnią serie cisnę ile mogę pompek i plank 1 min .
2 ćwiczenie-ABS2,tutaj chyba nie muszę dużo pisać,jestem na pierwszym poziomie i jest bardzo ciężki i wg mnie dobre ćwiczenie .
3 ćwiczenie - podciąganie na drążku nachwyt 4 serie po 6 do 10 powtórzeń . Ręce rozstawione dość szeroko na drążku.
4 ćwiczenie - podciąganie podchwytem 4 serie po 7-10 powtórzeń.
5 ćwiczenie - Cardio w formie biegania 45 min

Pierwsze 4 ćwiczenia zajmują dobre 30 min .
Nasuwa mi się pytanie do was,a mianowicie w jakiej kolejności mam robić ćwiczenia(ma to jakieś znaczenie ) i czy cardio robić po treningu czy np rano a wieczorem trening .

Jak mam jeść? Ważę 60 kg przy 180 cm wzroście i strasznie mi ciężko nabrać masy mięśniowej (chyba ekto jestem :/)
Czy masa mięśniowa jest mi potrzebna przy Street Workout ?

Następne pytanie to,czy mogę jeść słodycze?Bardzo lubię jeść słodycze,lecz myślę,że jeśli ma to pogarszać moje osiągnięcia w sporcie,to mógłbym zastąpić to jakimś szejkiem robionym w domciu lub czymś w tym rodzaju :)

Proszę o ocenę i ew poprawę mojego treningu,z góry dziękuje za fatygę i czas spędzony na pomoc w moim problemie ;))
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
W twoim wieku wystarczy się zdrowo odżywiać i 10 wskazówek żywieniowych przestrzegać
ubogi ten street workout dodaj jeszcze jakieś ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 189
Masz jakieś ćwiczenia na myśli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Nie, poszukaj na necie pełno ich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2502
Nie wiem jak wysoko stoisz z tą kalisteniką
Pompki to dobre ćwiczenie ale rób pompki w różnych zakresach np co serię lub trening, opanuj pompki wąskie i łucznika.
Co do diety jedz co chcesz na pewno nie chodź głodny. Oczywiście wybieraj zawsze pożywniejsze rzeczy ale na luzie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening domowy - proszę o porady

Następny temat

Czy ten trening jest dobry ???

WHEY premium