SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strawne, niestrawne...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Chodzi mi o jedną rzecz mianowicie zastanawiam się nad liczeniem węgli...np Marchew ma 8,7 WW na 100gr. ale 5,8 strawnych to ile ja mam liczyć 8,7 czy 5,8 ??? bo tabelach najczęściej pisze 8,7....

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 410 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10820
5,8

Bedzie pisk!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
okej dzieki bardzo no ale jak w tabelach piszą Strawne i niestrawne i np. wyjdzie mi 300gr. to w rzeczywistości okazuje się że jem tylko np. 250gr WW ???? troche bezsensu....

A tak na marginesie to co dzieje się z tymi niestrawnymi :) ?? wydalane są w formie kału ?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 410 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10820
https://www.sfd.pl/temat160752/ ależ prosze Cie bardzo

Bedzie pisk!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
:) okej dzięki bardzo....przyda mi się napewno :)

Oczywiście SOG dla ciebie...szkoda że ostatnio wszyscy te SOGI olewają no ale to w sumie nie ważne........

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
zawsze tylko strawne bo reszta i tak przeleci

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OWOCE I WARZYWA do ekspertów

Następny temat

zamiast kurczaka

WHEY premium