SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strata na wadze wraz z przyrostem miesni ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3783
junior__23 - owszem wszelkie dane sa szacowane, oraz obserwacja jest nie zbędna- ciągle to powtarzam.
Ja jedynie twierdze ze margines błędu nie może być aż 200-300 kcal ponieważ biorąc na logikę:
Będąc na redukcyjnej w zależności od predyspozycji zaleca sie bilans około -200 ponieważ im większy tym gorzej.
Gdyby margines błędu mógł wynosić aż 200-300 oznaczało by iż osoba możliwie że zamiast bilansu kalorycznego -2000 ma nawet -500 co by oznaczało że organizm najprawdopodobniej broniąc się przed głodzeniem [za duża jednorazowa redukcja kcal] nie dopuścił by kontynuacji redukcji.
A że zazwyczaj wartości -200 starczają margines nie jest chyba aż tak wielki.
Inna sprawa że jednodniowe incydenty powiększające/pomniejszające bilans kaloryczny jak np nieprzewidziana aktywność nie uzupełniona [np basen] , posiłek oszukany nie maja żadnego wpływu na ogólny efekt cyklu.

Mamy podobne zdania tyle że ja za mit uważam osiągniecie idealnego bilansu na 0, a Ty na +50-100. Szanuje zdanie.

ps. Też nie preferuje zbilansowanych.

Szadek1988- plan jako taki poprawny, ot zwykły split ale nie koniecznie zbyt intensywny [czy dość intensywny]

Zmieniony przez - KLINKU w dniu 2007-08-21 18:20:36

Jak dotknąłem Cie moim komentarzem, pomyśl się o tym że tylko moje zdanie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51
Klinku a mozesz mi poprostu powiedziec ile razy w tyg cwiczyc, po ile cwiczen, seri i powtorzen na dana grupe miesni ?
Nie chodzi o plan tylko takie rozpisanie co i ile razy, bo wiem ze takich co o gotowce prosza to cisniecie :)

Dysponuje lawka, gryfami, hantalmi, ewentualnie drazkiem oraz ekspanderem.

Diete sobie wynajde juz sam bo o niej conieco od was sie dowiedzialem, ale z cwiczeniami nadal nie wiem co i jak ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3783
linku a mozesz mi poprostu powiedziec ile razy w tyg cwiczyc, po ile cwiczen, seri i powtorzen na dana grupe miesni ?

Wszystko zalezy od planu w moim przypadku to było 4x w tyg, 1 cw na partie, 5

Jak dotknąłem Cie moim komentarzem, pomyśl się o tym że tylko moje zdanie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51
Czy w treningu full body powinienem cwiczyc kazdego trenowanego dnia cale cialo czy dana parte miesni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3783
czytaj uważnie co pisałem ~~

Jak dotknąłem Cie moim komentarzem, pomyśl się o tym że tylko moje zdanie...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2razy klata

Następny temat

co na przestoj ramion?

WHEY premium