SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strajki pocztowców---> www.żal.pl

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
oczywiście !!!! Poziom życia w Polsce w porównaniu do innych krajów Europy zachodniej to bida z nędzą. Zarobki te same a koszty życia coraz większe!

No pain - No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15568
Ludzie domagający się podwyżek zapominają o jednym. Nawet jak je już dostaną podwyżki to państwo i tak to sobie odbije jakoś inaczej. Jak nie pocztowcom zabiorą z drugiej kieszeni, to zabiorą komuś innemu np. pielęgniarkom. Jak się pielegniarki będą upominać to zabiorą górnikom dadzą pocztowcom, i tak w kółko

Przypomina mi to remont asfaltowej jezdni. Dziś łatamy dziure tutaj, a jak kawałek dalej będą drzeć morde że jezdnia dziurawa, to wytargamy asfalt z poprzedniego miejsca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
to nie jest odkryciem, bo choć teoretycznie płace wzrosły to i tak dziś mniej mamy do rozdysponowania pieniędzy ponieważ duużo większy jest wzrost cen i praktycznie to dawniej było lepiej jeśli chodzi o utrzymanie.
Nie mówie że wszystkie babki na poczcie czy jacy kolwiek inni pracownicy poczty to lenie i nieroby, jednak ogólnie to wypada bardzo źle... historia pokazała że państwówki tylko robią długów i padają tak było z PGR-ami na przełomie lat 80 i 90 tak jest z narodowym funduszem zdrowia teraz, fakt że wszyscy musieli by stracić robote ale taka kolej rzeczy, dzięki przemianom po 89 roku mamy gospodarkę którą napędza chęc zysku każdego indywidualnego przedsiębiorcy a nie centralne planowanie, którego jedynym skutkiem było marnotrawienie pieniędzy przez państwo iwręcz zacofanie a nie zastój w rozwoju.
Zauważcie, ile jest zawodów, w których mało się zarabia w polsce? duużo. To że teraz wszyscy ci cienko zarabiający obywatele zastrajkują g**** da, zmiany muszą iść os systemu tego państwa, podwyżki jak wyżej zauważył ABS 666 będą musiały bić jakoś pokryte, a pieniądze daje państwo---> czyli my.

To tak jak w afryce mielibyśmy wysyłać kupe żarcia i tak to g**** da, nadwyżka produkcji żywności w krajach wysokorozwiniętych zostanie przeżarta w chwile. Zmiany muszą zajść w prowadzeniu gospodarki, która kuleje opiera sięalbo ewentualnie gdy państwo ma złoża maturalne to na tym lub na chwiejącej się gospodarce rolnej. Taki przykład, nie wiem czy wszyscy z was potrafią go sobie zobrazować i przełozyć na polskie realia (poorawnie zinterpretować)


Wszystko rozbija się o system, dlaczego u nas emerytury to jedna wielka pomyłka? A w holadii będąc obywatelem kraju 50 lat dostajesz dobrą polską pensję? nie mówiąc że jak pracujesz dostajesz odpowiednio więcej?
To dzięki sprawnie działającemu systemowi a nie podwyżkom z pieniędzy których nie ma i nigdy nie będzie bo nałoży się kolejne podatki żeby skarb wyszedł za zero.



edycja: włąsnie oglądałem tvn24 i niektórzy listonosze nawet nie wiedzą oco chodzi bo koledzy nie mieli okazji ich poinformować o co biega z tymi strajkami
Strajkuje 100 urzędów na 4500... niektórzy mają opłaty, których spóźnień to *****skie państwo nie respektuje dopiero gdy ono tobie wisi kase to można przedłużać ile wlezie, nie dziwie nie niektórym listonoszom (patrz wyżej niektórym, mała cześć) ale jeszcze bardziej nie dziwie się reakcji emerytów i innych ludzi, których ta zabawa wytrąca z codziennetgo rytmu zycia i to nie zawadza wcale WŁADZY, im to nie przeszkadza bo nie słyszałem o jakichś rozmowach, za to przeszkadza to zwykłym obywatelom



Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-06-08 19:43:59

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14535
Kurde też czekam na basen od kilku dni i pusto. Orientuje sie ktoś czy po upłynieciu bodajże 14 dni roboczych można ich oskarzyć?
Jak im płace [i to nie mało] to wymagam a tu takie spóźnienia.

Byle mi ten basen na jesień dopiero nie doszedł

Pozdrawiam MIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 343
Nie wie ktos kiedy sie konczy ten strajk??? Przynajmniej w wawie, bo czekam na przesylke ponad tydzien i nie ma );
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
zabrac tym najbiedniejszym czytaj.Politycy :) i dla wszystkich bedzie kasa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18321
Zamówiłem buty i sie okazuje że leżą w Warszawie w centrali ... ****icy można dostać, pytam listonosza czy coś w tej sprawie ruszyło i zaczynają normalnie funkcjonować a on ze niewie ... To jak to wkoncu jest centrala strajkuje a reszta nie..?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
nie wszyscy strajkują, niektróe urzędy działają, dodaj do tego ogólną sprawność i szybkość przesyłania paczek (i tak z opóźnieniem) do tego bajzlu, który zrobili i masz mixa... teraz nie wiem do cholery kiedy przyjadą ci kolesie z poczty i musze cały czas być czujny, bo sprzedawca zapomniał nr mieszkania podać więc na podwórku musze gości złapać... tak już bym miał i by był ppokój a poczta troche też sobie liczy za te przesyłkli za coś****a płace jak ktoś wyżej napisał...

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a...

nie chciało się w szkole uczyć, tylko się opieprzali, to teraz chodzą z torbami od bloku do bloku...

całe życie o******lanie, a teraz jeszcze mają czelność prosić o podwyszki z budżetu państwa?

jak chcą więcej kasy to zmieniąc robote, przekwalifikowywać się i będzie spokój

Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2008-06-10 08:51:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17545
ciekawe kto by Ci wtedy paczke z kreatyna dostarczyl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to możliwe?

Następny temat

Batista

WHEY premium