SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stracić ok 20kg z 96

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 618

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18,5 ;)

Płeć

Mężczyzna

Waga

96/97Kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
Witam, od razu zaznaczam że nic nie ćwiczyłem wf-y w szkole też raczej niezbyt mi pasowały ale czas coś z tym zrobić.

Pytanie dla wszystkich najlepiej komuś komu się udało- brzuch mam troszkę wciągnięty tak się przyzwyczaiłem i jak chodzę to całkiem normalnie wygląda ale nie wiem jak nazwać to że mam normalne "cycki" po prostu znalazł się tam tłuszcz najlprawdopodobniej- gdy jestem np po kąpieli i mam "ciarki" wygląda to estetycznie ale po wyjściu z łóżka rano to ... "o pożal się boże".

Chciałbym się dowiedzieć jak by to zrzucić ew. mógłbym zacząć chodzić na siłownie lecz wolałbym tego nie robić, stać mnie na to aby kupić jakiś ew sprzęt do domu ale nawet nie wiem od czego zacząć, jak trzeba mogę wrzucić zdjęcie sylwetki


Z góry wszystkim dzięki ;>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html + inne posty podwieszone w tym dziale i dziale trening dla początkujących.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
proponuje skorzystać z pomocy specjalistów z zakresu odżywiania i treningu.
Przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie.
http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posiłek po treningu siłowym czy po aero ?

Następny temat

problem z przybraniem masy

WHEY premium