SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strach przed wieczornym posiłkiem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
Witam.
Od kilku tygodni trudzę się z odchudzaniem i rzeźbą - siłownia,trening aerobowy i dieta.
Zanim zarejestrowałem się na sfd blednie myślałem że jak pod wieczór nawpierdzielam się owoców czy warzyw efekt będzie świetny, czar prysł
jak doczytałem o odwrotnym efekcie gdzie nadmiar węglowodanów pod wieczór
to nie jest dobry pomysł.Dlatego mam pytanie do weteranów - jakie posiłki kolacyjne zjadać - rozumiem ze głównie białka w postaci twarogów czy
serki wiejskie ( ale ileż można na przemian jeść te dwa dania).
Aha czy gęsty szejk białkowy wystarczy na dobranoc organizmowi po
pracy czy siłowni??
Moja waga na razie wygląda tragicznie 108 kg na 177 cm , siły w cholerę dzięki kilkuletniej pracy fizycznej ale z wiekiem (mam 31 lat) organizm zalewa tłuszcz
i komfort jest minimalny zwłaszcza w coraz cieplejsze dni.
Z góry dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam serdecznie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli chodzi o ostatni posilek wieczorna pora dla osoby, ktora ma wysoka tendencje do lapania tluszczu bardzo zlym wyborem bedzie podjadanie weglowodanow.Ten posilek powinien sie glownie opierac na pelnowartosciowym bialku oraz zdrowych tluszczach,np.omlet z bialek z maslem orzechowym/kurczak z salata i awokado ew oliwa/jajecznica/twarog@ chociaz ja osobiscie nie stosuje nabialu.Zbilansowana dieta z deficytem kalorycznym,trening silowy+aeroby i tluszczyk bd sie palil jak nalezy, walcz o swoje cialo i przede wszystkim o zdrowie, bo nie masz juz 18-stu lat,pozdrawiam.

Yomyss
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12370
Możesz jeść węgle i minute przed snem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciezka redukcja

Następny temat

Dieta

WHEY premium