SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stosowanie dopingu jest niebezpieczne !!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
glodnemu...

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Ach te ostre riposty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Big tak jak spice napisal ma brata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grasik tak jak metanadren napisal ze jak pujdziesz na ochrone to sie dowiesz co sie liczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
1-Czesc Grasiu milo Cie widziec na naszej oberzy
2-Niunia wyglada jak by ja na sile do zdjecia trzymano
3-Nie rozumiem co ludzie maja na mysli piszac masa, czy masa = waga ciala mierzona lacznie z woda i tluszczem bo skoro tak to po co koksowac, wystarczy poprosic Mcdonaldsa o sponsoring
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jedną rzecz. Dlaczego wszędzie, takze w tym artykule jest napisane że sterydy to środki anaboliczne?? Przecież gdyby to były tylko i wyłącznie środki anaboliczne to nie wykazywały by one efektów ubocznych. Bo z tego co wiem to sterydy wywierają dwa rodzaje skutków dla organizmu 1.Androgeniczne-szereg wszystkich skutków ubocznych
2.Anaboliczne-wywierają wpływ na masę mięśniową, ilość tkanki tłuszczowej, siłę i różne aspekty metabolizmu. Tak więc czy nie powinno sie mówić że są to środki anaboliczno-androgeniczne???????????????? Jeżeli pisze głupoty to sorry ale ciekawi mnie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 372 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4740
Może to skrót, żeby nie pisać sterydy anaboliczno - androgenne . Tak jak się przyjęło nie wiem dlaczego że sterydy to anaboliki jak niektórzy mówią

Życie to jedna wielka impreza..... Śmierć phi.. to tylko afterparty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
ach te androgeniki niech jeszcze ktoś coś napisze, a może działanie anaboliczne też wykazuje jakieś efekty uboczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lifter zgadzam sie z Toba w 3 punkcie Masa w srod sumitow to mzoe tluszcz ale masa wsrod kulturystow to juz co innego

Obadaj link na dole Gailowa balanga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
witaj lif
do oberzy zagladam regoolarnie... aczkolwiek incognito z wiadomych powodoow

a propos ochrony - stary znajomy sie tym bawi, wiec cos tam wiem...



Zmieniony przez - Grasik w dniu 2004-07-23 21:31:58

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca dick

Następny temat

igły 7 i 6

WHEY premium