SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stosowanie CBD

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 54 dni Na forum 53 dni Przeczytanych tematów 7
Cześć wszystkim i witam serdecznie na forum. Chciałbym się dowiedzieć co myślicie na temat CBD. Ja osobiście byłem ciężko kontuzjowany przez kilka lat zero sportu i spadek formy. dwa razy na stole operacyjnym i blokada kręgosłupa .Na wakacjach poznałem osobiście osobę która napisała dwie książki na temat chorób zwyrodnieniowych kręgosłupa i zaczęła opowiadać mi o produktach z CBD na początku brałem temat na śmiechy.Po 3 miesiącach regularnego zażywania stanąłem na nogi ,Biegam i trenuję co kiedyś było niemożliwe migreny które doprowadzały mnie do szaleństwa ustały. Pytanie moje jest takie co myślicie o CBD ? czy są to efekty placebo czy to działa naprawdę bo jak by niebyło produkt jest bez recepty a to co jest bez recepty czy jest lekarstwem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 23709 Napisanych postów 21820 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 361859
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4938 Napisanych postów 68931 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 709828
Olejki CBD bez wątpienia mają swoje zastosowanie w medycynie, jak i pośrednio wspomaganiu osiągów sportowych. Są przesłanki ku temu, żeby je stosować. Kwesta w dużej mierze tego, kto czego po nich oczekuje. Jest szansa na lepszą regenerację układu nerwowego, poprawę jakości snu, wyższy poziom relaksu, czy zmniejszenie stanów zapalnych lub pomoc w przypadku niektórych schorzeń jak np. reumatoidalne zapalenie stawów. Polecam jednak największą uwagę skupić na podstawach, czyli zdrowa dieta, rehabilitacja, tryb życia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 46 dni Przeczytanych tematów 10
Stosowanie olejku CBD będzie dobrym rozwiązaniem, takim wspomagającym, ale podstawa to dobra dieta, aktywność fizyczna i sen. Moim zdaniem nie ma żadnych efektów ubocznych, sam stosuję cbd od dłuższego czasu i widzę dużą poprawę pod względem snu, stresu i nerwów, cbd ma ogólnie za zadanie łagodzić niektóre dolegliwości, ale wiadomo musi być w tym regularność, a efektów nie zobaczymy po jednym dniu :) jeśli chodzi o mnie to stosuję olejek cbd mają też żywność cbd czy fajne olejki w zestawach :)

Zmieniony przez - domer w dniu 2021-08-11 17:58:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19699 Napisanych postów 68947 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 567280
Dużo produktów i są też opinie n/t - https://sklep.sfd.pl/Produkty_konopne_CBD-k938.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 152 Na forum 103 dni Przeczytanych tematów 603
CBD to nie jest placebo. Pomaga przeciwbólowo i chyba znacznie obniża kortyzol, działa przeciwstresowo. Tych dwóch działań jestem pewien. Prawdopodobnie też, przynajmniej w wersji waporyzowanej (susz konopny) zwiększa wydolność. Pozdrawiam waporyzując właśnie przy kawie, przed treningiem.

Zmieniony przez - Bobo1969 w dniu 2021-08-14 05:11:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potówki na głowie

vegelove