SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stosowanie CBD

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7
Cześć wszystkim i witam serdecznie na forum. Chciałbym się dowiedzieć co myślicie na temat CBD. Ja osobiście byłem ciężko kontuzjowany przez kilka lat zero sportu i spadek formy. dwa razy na stole operacyjnym i blokada kręgosłupa .Na wakacjach poznałem osobiście osobę która napisała dwie książki na temat chorób zwyrodnieniowych kręgosłupa i zaczęła opowiadać mi o produktach z CBD na początku brałem temat na śmiechy.Po 3 miesiącach regularnego zażywania stanąłem na nogi ,Biegam i trenuję co kiedyś było niemożliwe migreny które doprowadzały mnie do szaleństwa ustały. Pytanie moje jest takie co myślicie o CBD ? czy są to efekty placebo czy to działa naprawdę bo jak by niebyło produkt jest bez recepty a to co jest bez recepty czy jest lekarstwem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Olejki CBD bez wątpienia mają swoje zastosowanie w medycynie, jak i pośrednio wspomaganiu osiągów sportowych. Są przesłanki ku temu, żeby je stosować. Kwesta w dużej mierze tego, kto czego po nich oczekuje. Jest szansa na lepszą regenerację układu nerwowego, poprawę jakości snu, wyższy poziom relaksu, czy zmniejszenie stanów zapalnych lub pomoc w przypadku niektórych schorzeń jak np. reumatoidalne zapalenie stawów. Polecam jednak największą uwagę skupić na podstawach, czyli zdrowa dieta, rehabilitacja, tryb życia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 13
Stosowanie olejku CBD będzie dobrym rozwiązaniem, takim wspomagającym, ale podstawa to dobra dieta, aktywność fizyczna i sen. Moim zdaniem nie ma żadnych efektów ubocznych, sam stosuję cbd od dłuższego czasu i widzę dużą poprawę pod względem snu, stresu i nerwów, cbd ma ogólnie za zadanie łagodzić niektóre dolegliwości, ale wiadomo musi być w tym regularność, a efektów nie zobaczymy po jednym dniu :) jeśli chodzi o mnie to stosuję olejek cbd mają też żywność cbd czy fajne olejki w zestawach :)


Zmieniony przez - domer w dniu 2021-08-11 17:58:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Dużo produktów i są też opinie n/t - https://sklep.sfd.pl/Produkty_konopne_CBD-k938.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 437 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2050
CBD to nie jest placebo. Pomaga przeciwbólowo i chyba znacznie obniża kortyzol, działa przeciwstresowo. Tych dwóch działań jestem pewien. Prawdopodobnie też, przynajmniej w wersji waporyzowanej (susz konopny) zwiększa wydolność. Pozdrawiam waporyzując właśnie przy kawie, przed treningiem.


Zmieniony przez - Bobo1969 w dniu 2021-08-14 05:11:00

"I like when skinny guys give advice how tu build muscle."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potówki na głowie

WHEY premium