SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stosowanie Białka Whey 100%

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 197
Siema !



Kupiłem białko Whey Protein Concentrate te ze zdjęcia jest to mój pierwszy suplement tego typu i nie wiem jak go stosować prosiłbym o poradę.

Trenuję 4 razy w tygodniu Poniedziałek, Wtorek,Czwartek,Piątek każdy trening trwa około 2 godzinki waga około 88 na 170cm wzrostu


Dzięki !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 482 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13583
białko możesz stosować według braków w diecie i najlepiej jak 20-30 min po siłowni je dostarczysz np razem z węglowodanami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 197
Ale prosiłbym o konktretną odpowiedź a nie taką "najlepiej 20-30 minut posiłowni" chciałbym konkretną odpowiedź Dzien - godzina - ilość opakowanie 700g
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
Wyszukiwarka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
Kolego, białko to nie kreatyna żeby Ci ktoś dawkowanie rozpisał. Stosujesz tak jak Ci kolega wyżej napisał wg braków w diecie (której pewnie nie posiadasz). Racjonalnie stosuj tą odżywkę wtedy kiedy nie możesz dostarczyć białka z pożywienia.

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 197
Nie posiadam diety moja dieta to Odstawienie/Ograniczenie Słodkości i Tłustości jem dużo warzyw owoców mięsa ale to też różnie zdarza się że śniadaniejem o 15 ale jest i normalnie śniadanie obiad kolacja w normalnych porach także moje pytanie brzmi jak stosować na stronie pisze "1-3 porcji dz. – po przebudzeniu, pomiędzy posiłkami, po treningu i przed snem" to moze w dzien treningowy 3 razy z rana, przed i po treningu a w dzien nie treningowy z rana i przed snem może być tak ?

Zmieniony przez - Banks23 w dniu 2014-07-07 20:03:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
Obojetnie i tak na niewiele sie zda jak bedziesz odzywkami na oko sie objadal, w ciemno jedynie po treningowo mozna sypnac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 197
No jak na oko toż piszę żebyście poradzili jak stosować to białko po ludzku niema diety ale co z tego kupiłem białko i chcem wiedzieć jak je stosować żeby jak najlepiej weszło myślę że będę stosował po przebudzeniu (po śniadaniu) po treningu i przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
Niestety to ty nie rozumiesz o co chodzi, bialko sypiesz tam gdzie w danym posilku jest go malo u ciebie, jak musisz 4 razy dziennie jesc bialko z prochu to szkoda zachodu na cokolwiek, bo nic w ten sposob nie osiagniesz.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
Współczuję Twojemu żołądkowi

Nie zastępuj prochem posiłków wszystkich w dniu, a jak już to dodaj sobie chociaż jakiś płatków owsianych do tego białka żeby to w miarę wyglądało ale nie 3 razy dziennie

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 197
to ja już nie wiem to co wogule go nie jeść niech stoi zamknięte :D bez jaj jak nie mam diety to jak je stosowac ludzie litośći :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pilka nozna

Następny temat

bóle kolan

WHEY premium