SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Storm + Proteinki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1139
Witam
Aktualnie biorę Storma i shocka i do tego chcę dorzucić proteiny tylko, że mam taki problem:
Storma biorę rano na czczo i nie wiem czy mogę zaraz po nim pić proteiny. Na opakowaniu pisze żeby pić rano, po treningu i wieczorem ale myślę, że do mojej diety nie potrzeba aż tyle porcji. I tutaj moje pytanie, czy mogę pić te dwie odżywki w prawie tym samym czasie? Bo storm przed śniadaniem a proteiny po śniadaniu, może tak być czy może są jakieś przeciwwskazania?

THORUS

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5490
tak w DNT zostaw jedną porcję, a jeżeli chodzi jeszcze o białko to dorzuć je do posiłku, które jest najuboższe w białko, popracuj nad śniadaniem żeby dać tam więcej białka i nie będziesz wtedy rano pił odżywki

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24448
według braków w diecie
nic się nie stanie jak razem wypijesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
brak podstaw czyli diety
zapraszam do lektury https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1139
Giecik dlaczego piszesz, że brak diety skoro napisałem, że mam dietę? "ale myślę, że do mojej diety nie potrzeba aż tyle porcji."

THORUS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1139
remik664- Storma też biorę po treningu ale nie było sensu już drugi raz tego opisywać. Skoro powiedziałeś, że mogę brać te dwa suple razem to ok. Będę je brał rano i po treningu.
daje Ci soga

THORUS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
aha taka zamiana

rano dawaj pol miarki storma (chyba ze ci nie szkoda )

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1139
Nie będzie mniejszych efektów jak zacznę brać połowę miarki?

THORUS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
a nie lepiej kupic jakies mono czy jabłczan?
wtedy rano pojedyncza forma krety, po treningu storm.

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
nie poniewaz raz ze "efekty" glownie uwarunkowane są od diety i treningu a dwa ze ta poranna porcja storma jest taka jakby dodatkowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1139
Aha dzięki, a jak jest w dni nietreningowe? Aktualnie biorę tylko jedną porcję rano i podejrzewam, że tak ma zostać?

THORUS

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna + białko

Wiecej