SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Storm + Nitro II

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 450 Napisanych postów 1042 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11832
skonczyla sie przerwa wyplukiwania z organizmu krety, mam do dyspozycji okres od lutego do maja i mam pytanie czy jak wezme najpierw storma <zalozmy od 1 lutego> starczy mi do ~12 marca. Czy moge odrazu po stormie ciorać 2x Nitro czy juz bede nasycony kreta i nie bedzie prawidlowego dzialania?? <zakladam ze Nitro to NO i czytalem tu ze miedzy cyklami krety mozna zapodac jaki NO> dziekuje!

Parallel Trade of Pharmaceutical Goods

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87319
Wszystko OK tylko mylisz dwa produkty Nitro i Nitro II a to są dwie różne bajki...
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 450 Napisanych postów 1042 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11832
Caly czas chodzi mi o Nitro II, czyli moze byc storm 40dni a potem odrazu 2puchy nitro 2??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87319
Nie, IMO troche za długo.. Ale jedną puchę mógłbyś dołożyć i zakończyć cykl po ok. ośmiu tygodniach
Ofkorz o ile dasz rade
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
to jaki minimalny czas musze zrobic miedzy stormem a 2x nitroII, 2-3 tyg starcza?:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nie
MINIMUM tyle co trwał cykl..
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8825 Napisanych postów 69991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 925482
storm - sam wystarczy na 40dniowy cykl (2 porcje dziennie)
mozesz dołączyc do tego 1 puche nitro 2 (dwie to za dużo)

ale ogolnie to bym zrobił oddzielne 2cykle na stromie i 2*nitro II
bo co za dużo to niezdrowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
jakbym mial kupic storma i jedna puche nitro II wolalbym zainwestowac w 2x XP :) tylko nie mam odrazu tyle kasy dlatego chialem zrobic 2 cykle pod rzad no ale jak sie nie da to nie wiem co zrobic:D :(

dzieki za odp

sogi polecialy
pozdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 49 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126369
możesz zrobić dłuższy cykl ale po stormie musiałbyś wziąć coś w rodzaju clouta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 6469 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39129
a nie lepiej 2 x nitro ... przerwa (w przerwie jakis no booster jesli masz hajs) i pozniej Storm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
apokalipsa tez tak mysle ze odrazu po stormie zarzuce clouta albo xp <nowe juz moze bedzie>

Pauleq - o to chodzi ze mam 100 dni bo potem nie bede mial za dzuo czasu <od polowy maja>
dzieki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biogenix?

Następny temat

miarka treca

Fruzelina