SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Storm+Shock+Cell Pump

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!

Od tygodnia jestem na Cp i właśnie sobie uświadomiłem, że nie wystarczy mi go na cały cykl, a trzymam w zapasie shock +strom, którego chciałem zarzucić w okolicach lutego. Z racji, że na samy CP cyklu nie zrobię (ok. 30 dni na dużym opakowaniu), to pomyślałem, że pomieszam dawkowanie z stormem i shockiem (o ile można?).

Czy mogę brać:

DT: CP Rano, shock przed treningiem, Storm po treningu
DNT Cp Rano, storm w "godzinie treningu".

W temacie o dawkowaniu kreatyn, pisało, żeby brać Storm rano, i po treningu, a przed treningiem CP, ale ja przed treningiem miałbym shocka, no i po co brać aż takie porcje kreatyny?

Pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
Strasznie drogo by Ci to wyszło ;) dokup mono i bierz z CP

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
jak chcesz to spokojnie mozesz brac tak jak rozpisałes, ale ekonomiczniej bedzie cos dokpic: mono cm3 lub mała puche cp a stroma i shocka zostawic na nastepny cykl

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to już mam Drogo...ma działać A wszystko to już mam na miejscu! Rozważałem jeszcze dokupić drugą taką samą puchę CP, ale skoro storm z shockiem jest w szafie...Co do dawkowania to ok?
Mały cp w sumie to ok 50 zł, a Storm z shockiem 240 Faktycznie może i lepiej byłoby go zostawić na następny cykl hehe

Zmieniony przez - _Myron_ w dniu 2009-09-23 13:50:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
dawkowanie ok, ale bez cp.
efektow i tak to nie polepszy.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
ja bym teraz sobie do cp dorzucił mono :) s + s zostawiłbym jednak na później :D

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na przyrost siły

Następny temat

Witamina D

WHEY premium