SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

StopyKobry / dziennik / New hero was burn !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1911
Witam tutaj hardcorowe StopyKobry , prześledziłem ten dział, zobaczyłem jak chłopy się katują i postanowiłem założyć swój dziennik. Bd go prowadził systematycznie, aż do osiągnięcia zamierzonej postury.

Zaczniem :
"Kiedyś biegałem, lecz tak się potoczyły sprawy losowe, że zaprzestałem uprawiania sportu i przez ostatnie 15mieś nie robiłem nic konkretnego.. Jak powszechnie wiadomo, jak ktos czasu wiecej spedza na siedząco, przy braku ćwiczeń to go nieźle podlewa. Tak i się stało ze mną.."

Założenia:
Zbudowanie proporcjonalnej, dobrze zbudowanej sylwetki.

Trening:
Poczytałem troszkę o Weiderze i chciałbym przetestowac na sobie jego stary plan dla początkujących oraz Intensywny 6cio tygodniowy plan abs:

Co tydzień bd dokładał po 2-5kg ciekawe kiedy się progres skonczy.

1.Wspięcia na palce w siadzie z obciążeniem na udach-3x15-20 powt. z obć. 40kg
2.Przysiady ze sztangą na barkach-3x10-15x30kg
3.Martwy ciąg ze sztangą,czyli skłony i prostowanie tułowia, nogi proste-1x10-15x30kg
4.Podciąganie sztangi do klatki piersiowej oburącz w opadzie tułowia przodem-3x10-15x30kg
5.Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej-3x8-12x30kg
6.Podciąganie sztangi oburącz wzdłuż tułowia do wysokości barków-2x8-12x30kg
7.Uginanie naprzemianręczne za sztangielkami w staniu-3x8-12x22kg(ciężar obu sztangielek razem)
8.Skłony tułowia w przód z leżenia tyłem-1x15-30


Dieta:
Dietę wrzucę jutro, dziś w nocy ją sporządzę.. Tylko co wybrać odkryć krate czy masować ? bo troszke ze mnie sucharek :)

No i moje wymiary naczczo, oraz kilka foto - tak abyście mogli ocenić moją "forme":

17lat
183cm
73kg

Obręcz barkowa: 116
klata: 101
przedramie: 29,5
bajceps: 33
pas: 79
udo: 56
łyda 38



















Masować czy rzeźbić ? :)

Nie zabardzo potrafię określić typ mojej budowy.. "Ni to w oko, ni w cip**ke"
Ni ze mnie grubas, ni chuderlok ni kulturysta
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
Masować czy rzeźbić ? :)

MASA!!
73kg przy 183 cm wzrostu i chcesz rzezbić? a co takkiego jak zacyznasz dopiero cwiczyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 486
Dokladnie! Zeby rzezbic to trzeba miec co. Dobij d0 85-90 i wtedy rzeba.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w młodym wieku szkodliwy?

Następny temat

FBW na masę do oceny

WHEY premium