SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Stożek rotatorów, Solcoseryl , Blokada.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1784 Napisanych postów 47556 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 482327
Ok, pisałeś o dwóch wcześniej stąd pytanie. Co dokładnie jest w opisie RTG i USG oraz jakie dostałeś dalsze zalecenia.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

3

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 408 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16415
opisu nie mialem bo lekarz chcial jak najszybciej zdjecie, wiec kazał wziąc bez opisu. Po zobaczeniu zdjec i zrobieniu usg mówił coś o tym co wyzej pisałem i o zapaleniu kaletki. Dał jakiś zastrzyk przeciwzapalny i kazał przyjść za 2 tygodnie jeśli objawy nie znikną.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 216 Napisanych postów 866 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 259413
Zrobileś sobie przerwę od wyciskania i innych ćwiczeń, w których czujesz tę kontuzję?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 408 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16415
Zrobiłem ale nic to nie dało dlatego udałem sie już do lekarza .Od wczoraj od wbicia zastrzyku robie 2 tygodnie przerwy całkowice od treningu . Tylko cardio
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1784 Napisanych postów 47556 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 482327
amaboys
opisu nie mialem bo lekarz chcial jak najszybciej zdjecie, wiec kazał wziąc bez opisu

ok jakie jest wiec uraz i czego dokładnie dotyczy dowiedziełaś się bo stożek rotatorów to bardzo ogólne określenie
2

www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Zapalenie Kaletki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Zapalanie kaletki i stożek rotatorów to nie jest to samo

www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Tyle to ja też wiem ... Stożek rotatorów to była moja diagnoza tak wnioskowałem po tym co wyczytałem na forach. Diagnoza lekarska to Zapalenie kaletki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
amaboys
Stożek rotatorów to była moja diagnoza tak wnioskowałem po tym co wyczytałem na forach. Diagnoza lekarska to Zapalenie kaletki

no to niepotrzebnie zament wprowadzasz w takim razie , samemu to sie nie diagnozuje przez neta
masz już diagnozę rozumiem więc że dostałeś i dalsze zalecenia ?

www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

To normalny przyrost na masie?