SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

StiX93 Nowe foty str.26

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60274

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Cycki masz bardzo fajne:D:D Budowa klaty podobna do mojej No i ogolnie git...nie wiem czy pokazywales swoje kopyta czy nie, nie widzialem^^ a z checia bym zobaczyl.


pzdr.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 661
zgadzam się z matatem, że możesz mieć fajny organizm jeśli tak dobrze metabolizujesz białka,

może masz gen, który pozwalał niektórym mężczyznom żyjącym w zamierzchłych wiekach i żywionych ziarnem plus z rzadka rarytasem w postaci kawałka mięsa, na wzrastanie ponad przeciętność, gdy reszta populacji na tym samym wikcie, prezentowała raczej...gotyckie i smukłe kształty :)

(czytałam kiedyś ciekawą książkę i była tam np fotografia zbroi naprawdę olbrzymiego rycerza, mieszkańca wysp brytyjskich, zatem... bywali i tacy :) )

co do wypychu to moim zdaniem naprawdę już sporo dźwigasz, sporo ponad swoją masę, pozazdrościć takiej siły w tak młodym wieku...na pewno za parę lat będzie więcej, pokonasz swojego idola :)

Zmieniony przez - BlueGreen w dniu 2010-09-16 15:59:50

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
heh miło się czyta takie komentarze i skoro mam taki gen postaram się go wykorzystać... zobaczymy co będzie po zimie ;))

czy ja wiem czy za pare lat pokonam swojego idola.. ;p jak ja wyciskałem 110kg przy wadze 72kg on wyciskał 133.5kg przy wadze 67.5kg(rekord polski do 18 lat)
a teraz zaś przy wadze 75kg wyciska 180kg :( no ale będę do tego dążył ;) przynajmniej sylwetką się do niego bardziej zbliżyłem o co mi głównie chodziło;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
myślałem też troszkę o SAA... szczególnie jak mogę mieć go za free
no ale narazie tylko myśle nad tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Twoj wybor SAA moze byc dobre no ale jesli potrafi sie go stosowac, i oczywiscie powinno sie go brac jedynie wtedy gdy wykorzysta sie juz swoje mozliwosci jak najmocniej. Ale to jest tylko moje zdanie^^ Sam pewnie kiedys wezne SAA

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
wiem, wiem ;) Dodatkową zachętą na SAA jest to, że za odżywki musze płacić a koks za free... wgl u mnie na dzielni teraz w hooy znajomych bd brało SAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Wiesz, mniej wy***ane na znajomych Patrz sie na siebie, jesli narazie radzisz sobie bez SAA, po zdjeciach widac ze radzisz sobie bardzo dobrze, to chyba nie warto sie narazie za nie lapac

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10622
Ładna sylwetka , tylko brzuch trochę odstaje chyba . SOG za prace ;]
Co do SAA zrób jak bd uważał za słuszne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 661
I najpierw przeczytaj wszystkie za i przeciw ;)

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
Nie martw się o to czy będziesz miał czas na dietę, poprostu zapoznaj się z kilkoma zasadami zywienia i trzymaj sie tego. Jadaj więcej mięsa, staraj się jadać regularnie po te 6 posiłków dziennie, zwracaj szczególną uwage na śniadania i posiłki okołotreningowe a na noc twaróg, już samo to wiele Ci da.

A na SAA masz jeszcze kupę czasu. Poczekaj chociaz te 2-3 lata kiedy Twoja gospodarka hormonalna si trochę ustatkuje bo ciągle jesteś w okresie dojrzewania. Im więcej wytrzymaz bez wspomagania tym większy respekt dla Ciebie. Moim zdaniem SAA jest po to by zrobić krok w przód gdy naturalnie już nic nie idzie, a nie by przyspieszać to co i tak dałoby się naturalnie wypracować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na redukcji do końca 4 tygodnie:)

Następny temat

Pare fotek

WHEY premium