SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

StiX93 Nowe foty str.26

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60263

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 387 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10134
to wyobraź sobie jaki byłbyś dzik z dobra dieta xD
mi sie podoba łap soga !

Niezbędne minimum to dawać z siebie maximum !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
wcale nie jest powiedziane, że byłbym większy/silniejszy z dietą...
lecz jest taka możliwość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 661
Fajny biust ukształtowałeś, porządnie wypukły ! SOG

...sama chciałabym taki mieć, ekhem, choć może niekoniecznie z samych mięśni ;))))

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
"Fajny biust ukształtowałeś, porządnie wypukły !" to chyba komplement? ;D a z ust tak atrakcyjnej kobiety liczy się podwójnie ;)
Dzięki i życzę szybkiego dojścia do wymarzonej sylwetki... choć dużo do niej nie brakuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
Twoim posiłkiem po treningowym co jest? Kanapki z pasztetem czy co?
Przecież pasztet to jest największy syf obok parówek, chyba że sam robisz.

Tragiczna dieta, ale jak Ci pasuje to super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
po treningowym posiłkiem raz jest to samo co było przed czyli obiad.
zazwyczaj ziamniaki + surówka + kotleciki
a raz są to np.
Płatki z mlekiem(120-200g płatków czekoladowych) + ~350ml mleka
lub bułki/kromki szynka + ser lub pasztet. różnie to bywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 661
hehe, no nie wiem czy tak atrakcyjna, co rusz słyszę na forum ze za chuda i za mało ciała tu i ówdzie ;)

a komplement byl jak najbardziej serio, musisz mocno dawać czadu z wypychem, widzę u ciebie w profilu 125, a znam kolesia co ma 30 lat(170 cm) i ćwiczy na siłowni od paru lat i wypycha 110 max, jesteś więc b. silny - masz 17 lat, wow dobre geny!

chyba muszę też zwiększyć ilość takich ćwiczeń, żeby sobie poprawić klatkę!!!!!!! :)

jakiś sekret zdradzisz żebym kiedyś wycisnęła odpowiednik mojej wagi(49kg), o czym marzę od jakiegoś czasu :)?

-----------

co do diety, nie martw się uwagami, każdy ma swój organizm, metabolizm, rożnie reagujemy, może należysz do mężczyzn którzy z natury rozwijają łatwiej mięśnie, nie ważne! ważne że są efekty!!!!!!!!!!!!! :)

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
StiX jest powiedziane że z dietą miałbyś lepsze efekty :) Skoro z takim żywieniem czynisz takie efekty to znaczy że Twój organizm swietnie metabolizuje białka i weglowodany i nawet z tych białek i węgli o słabej jakosci jest w stanie nabudować mięśnie to pomyśl o ime ułatwiłbyś Swojemu organizmowi pracę jeśli dawałbyś mu tyle białek i węglowodanów dobrej jakości ile potrzebuje...
Jesli ktoś ma efekty bez diety to znaczy e ma naprawdę fajny organizm :) A to oznacza że z dieta jest w stanie zrobić więcej niz wszyscy inni. Popracuj nad tym a mozesz być na tym forum wyjątkiem ;)
Choć według niektórych już pewnie jesteś wyjątkiem skoro na bułkach z paszczetem doszedłeś do takiej sylwetki i siły.
Pozdrawiam i życzę szczęścia w tym sporcie :)

Zmieniony przez - Matat w dniu 2010-09-16 15:07:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
sekretów nie ma żadnych, staram się tylko zwiększać ciężar co serię zmniejszając ilość powtórzeń ;) np. 15x50 12x75 10x90 10x100 5x105
Ostatni dzień treningowy wyglądał tak, że zakładałem na sztangę 40kg i robiłem nią max ilość powtórzeń jaką uda mi się zrobić tym ciężarem.
Różnie to bywa ;)

A co do mojej siły to zawsze chciałem mieć mocny wycisk... a konkretniej chciałem dorównać znajomemu z dzielnicy, lecz chyba nigdy mi się nie uda :(

ps. nabierzesz około 2-3kg i będzie elegancko

Zmieniony przez - StiX1993 w dniu 2010-09-16 15:15:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
Matat czasami i chciałbym mieć tą dietę, lecz wiem ze nie zawsze bd miał na nią czas:(
Choć przemyśle to... postaram się ułożyć odpowiednią dietę dla siebie ;)
Jeśli z tą dietą mi nie wyjdzie to pomyśle chociaż nad białkiem w postaci odżywki;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na redukcji do końca 4 tygodnie:)

Następny temat

Pare fotek

WHEY premium