SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

StiX93 Nowe foty str.26

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60272

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Po co twarz zasłaniałeś jak na 1 stronie Cię widać...

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
yy nie mogę ? może pacłem jakąś głupią minę i nie chce jej pokazywać ;s fotki i tak sa robione w tym samym pomieszczeniu itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
jak Cie podleje to marcu samo zejdzie

Jasne jak bedziesz żarł kebaby to zalejesz sie,a potem i tak bedziesz musiał miec diete jak bedziesz chciał zrzucic zbedny fat
No chyba,że bedziesz robił redukcje na kebabach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
To jak będę robił to chyba moja sprawa ;) liczy sie skuteczność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
Chciałbym się was poradzić... chodzi o to, że 17 września chciałbym
60kg wycisnąć chociaż 50razy...
60kg ostatnio podniosłem jakieś 35-40 razy(możliwe, że dałoby radę więcej)
Oficjalny rekord na 1 powtórzenie mam 125kg.. może pójdzie 127.5 ale jeszcze nie sprawdzam.
i tutaj pytanie jak robić Wyciskanie leżąc..
obecnie robiłem :
37kgx15 60kgx12 80kgx12 100kgx10 105kgx5

myślę nad 30kgx20 40kgx20 50kgx20 60kgmax co o tym myślicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
Widze, ze tylko _GANGSTA_ rozumie ten "swiat" ( z tego co wyczytalem tak wnioskuje )
Ludzie wy wszedzie piszecie genetyka bawi a zarazem wkurza mnie to juz. Jest dobry trening + motywacja to sa tez tego dobre efekty mimo tego, ze jako takiej diety StiX1993 nie posiada. Moze ale to tylko moze on akurat posiada takowy gen no ale wy to piszecie doslownie wszedzie .

Przejdzmy do konkretow bo zal mi sie juz co nie, ktorych robi.

Sylwetka ladna ten max na klate tez mi imponuje no ale chudo dosc. Czekamy na nastepne fotki( te w formie juz ) :)

Pozdrawiam ....

EDIT

"No chyba,że bedziesz robił redukcje na kebabach - _GANGSTA_ "

Rozwaliles mnie tym




Zmieniony przez - Samirek w dniu 2010-09-07 22:32:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
No obecnie jestem podczas robienia masy. nowe fotki wpadną coś około 17 września
Ja lekką przemianę już zauważyłem ale czy będzie ona widoczna na zdjęciach tego nie wiem. mam nadzieję, że tak ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
Bedzie, bedzie ;) tylko sie nie zalej ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
Od jutro mam w planach zacząć ćwiczyć brzuch bo się trochę zatracił.. a zalać się nie zaleje;p znam swój organizm już trochę;p
a nawet jak się zaleje w co wątpię zrzucę to szybko


Zmieniony przez - StiX1993 w dniu 2010-09-07 22:50:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 138 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1346
Sorry, że tak zapytam, ale czy ty w ogóle wcinasz jakieś owoce/warzywa? Oglądałem twoją dietę i się lekko przeraziłem.

Jak tak dalej będziesz jadł to zakwasisz swój organizm, o ile już tego nie zrobiłeś.

Ja bym jednak poważnie się zastanowił nad ułożeniem odpowiedniej diety. Pamiętaj, że dieta to 70% sukcesu! Musisz z czegoś rosnąć... Z pustego to i Salomon nie naleje. No i nie chodzi o to, żebyś tylko jadł dużo, ale właściwe żarcie. Pizza, kebaby, coca-cola to największy syf. Choć i tak dobrze, że słodyczy nie wcinasz (nigdzie nie napisałeś).

Dziwi mnie, że już dosyć długo trenujesz, a jeszcze nie zdążyłeś się zorientować, że właściwa dieta jest podstawą w tym sporcie. No chyba, że wolisz mieć zawsze średnie efekty, zamiast rewelacyjnych? Jeśli kompletnie bez żadnej diety doszedłeś do takich efektów, to aż boję się pomyśleć co by było w przeciwnym wypadku.

To tylko taka moja drobna uwaga. Zrobisz z tym co zechcesz.

Pozdrowienia od początkującego.

Zmieniony przez - Tra87 w dniu 2010-09-07 23:50:11

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na redukcji do końca 4 tygodnie:)

Następny temat

Pare fotek

WHEY premium