SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterylizacja towaru ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Wiek 84 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12411
Witam czy istnieje jakiś domowy sposób na sterylizacje soku z niepożądanych bakterii czy też metali ciężkich ? Mialo by sens podgrzanie soku w wysokiej temperaturze czy też dolewanie alko do roztworu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Wiek 84 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12411
W zbyt niskiej temp może sie krystalizować test a w zbyt wysokiej opakowanie może wchodzić w interakcje z olejem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Zły pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Mozesz przepuscic przez filtr strzykawkowy,
metali ciezkich nie usuniesz w domu.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
bbaart
Witam czy istnieje jakiś domowy sposób na sterylizacje soku z niepożądanych bakterii czy też metali ciężkich ? Mialo by sens podgrzanie soku w wysokiej temperaturze czy też dolewanie alko do roztworu ?

Po co? Nie lepiej kupic sok bez bakterii i metali ciezkich? Ryzykowałbys ? Skad miałbys pewnosc ze bakterie padły? Skad taki pomysł?

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Pewnie sok juz kupiony i cos jest nie teges

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
miczelx
Pewnie sok juz kupiony i cos jest nie teges

Tak mi sie tez zdaje.Albo infekcja podczas iniekcji albo panika bo ktos i cos albo zwykła ciekawosc.Ja bym to wylał w pyzdu i kupił dobry towar.Gdzies na jutubku sa filmy pokazujace czyszczenie ran po iniekcjach zle wykonanych lub z trefnego towaru brrrrrrrr

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10133
tylko jak kupi co innego to jaka ma pewność ze będzie bez syfu w środku? :)

Zmieniony przez - koziar123 w dniu 2013-10-23 22:36:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Jedynie to zamowic te filtry na strzykawke i przefiltrowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 229 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4445
Normalnie w labach od SAA robi się to tak:
na sterylnej kolbie osadza się lejek ze spiekiem G5, następnie podłącza się próżnię i wlewa sok na spiek - to co pozostanie w kolbie jest sterylne i pozbawione czegokolwiek nierozpuszczonego w soku;

lejki ciśnieniowe ze spiekiem G5 można kupić za 100pln, próżnia - odkurzacz?

Porowatość spieku G5 to 1-4 mikrony - wlewając nawet wodę, bez podłączania próżni nic nie przelatuje

Zmieniony przez - misiek009 w dniu 2013-10-23 23:42:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Filtr strzykawkowy ~5zl,
1-4 mikrony to stanowczo za duzo, 0.45mikrona ujdzie, optymalnie 0.22

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 86 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20056
Jak masz malo soku to filtr strzykawkowy jak ci kolega wyzej napisal. Najlepiej, no i chyba tylko powinienies uzyc 0,22 um. Tak z ciekawosci to co to za sok i ile tego masz? Nie zapomnij wysterylizowac ampy do ktorej to wlejesz, a to tez nie jest takie proste.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poziom LH i Testosteronu po odbloku

Następny temat

6 TYDZIEŃ NA PROPIE.. co potem??

WHEY premium