SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy- po co one naprawde są

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
http://www.przychodnia.pl/el/leki/leki.php3?lek=1399 ulotka

A co do tego co pisal Uriel to tez gdzies sie spotkalem ale nie chce mi sie szukac teraz

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4322
a clomid i nolva na co są ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Nolva na raka sutka.Clomid na okres dla kobiet.W skrocie

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
Sterydy sa po to zebysmy w dziale DOPING mieli o czym pisac :)

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Właśnie wysłałem przypadkiem odpowiedź gdzie indziej i dowiedziałem się, że anapolon ma leczyć anemię, muszę typowi dać obiecanego soga.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
S.E.T.H marskość wątroby nie jest procesem ostrym a przewlekłym
Winstrol koniowi - z tego co wiem np dla uzyskania pięknych końskich kształtów ! - moze łatwiej mozna sprzedac ?!?! wystawy ?!?! czy wielka pardubicka to juz neiwiem ....
co do METANABOLU i watroby : jeszcze nigdy nie spotkałem się ze stwierdzeniem ze jest uzywany w marskości - bo chyba był by przysłowiowym gwoździem do trumny : marskość szczególnie zaawansowana to stan w którym watroba praktycznie nie pracuje - a jak nie pracuje to nie produkuje wielu substancji (np wielu białek - zwiazanych z cisnieniem onkotycznym - albuminy -- brak to obrzeki -- np gigantyczne wodobrzusze , bialek odp za krzepliwość , białek zwiazanych z odpowiedzią immunologiczna i procesami ochrony organizmu , wydala toksyny - jak nie działa to i mózg może paść ... i wiele wiele innych
metanabol działa cholestatycznie , toksycznie na wątrobę - i myslę ze nie był by polecany w tej chorobie ! co do wspomnianego działania na + bilans azotowy - to nie wiem czy wiecej szkody przez podawanie metki sie nie narobi...
acha - i nie spotkałem sie jak na razie ze strosowaniem mety w marskości watroby
co do cukrzycy - trudność w wykorzystaniu cukru więc ketaza + palenie mięśni --- oczywiscie prawidłowo leczona to raczej jest wtedy stabilna
ale moze i troche białka na minus leci
dodajmy ze max dawki w pierwszym okresie to 10-20 mg a potem 5-10 mg
co do efektu ubocznego w działaniu medycznym SAA - poniekąd jest pożadany - chodzi głównie o anabolizm albo o efekty androgenne
nolva - syntetyk NIESTEROIDOWY blokuje aktywność ESTROGENÓW !


moze cos o OMNADRENIE to taki testosteron
pobudza rozrost jąder , stabilizacje cechy płciowe , kształtuje cechy psychiczne mężczyzn (ciekawe co sie dzieje przy "przedawkowaniu") osłabia efekty przekwitania , rozrost mięśni , jędrność skóry , wpływa na kości i ukł krwiotwórczy , w MAŁYCH dawkach pobudza czynność wydzielniczą przedniego płata przysadki

wskazania : hipogonadyzm , zesp pokastracyjny , impotencja (spow hipogonadyzmem )- płodności nie przywróci !! kobiety : rak sutka , rak endometrium(w lecz .paliatywnym)

przeciwskazania : rak i przerost gr krokowego , rak sutka u mezczyzn , , ciaza , chłopcy do 15 rż , ostroznie u chorych z niewydolnością wieńcową , nadcisnieniem , padaczką niewydolnością nerek i WĄTROBY , hiperkalcurią i migrenami

T. Prolongatum i T .Propionicum - patrz omnadren - w sumie działanie to samo !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1224
Patrick74 =>>>> NOLVA
"Nolvadex stosuje się jako środek zasadniczy w leczeniu nowotworu gruczołu sutkowego lub jako lek pomocniczy-uzupełniający obok operacji, cytostatyków lub radioterapii."

CLOMID
"Niepłodność wynikająca z braku jajeczkowania."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skomentujcie moj cykl...

Następny temat

Co kupic zeby sie nie poryć ???

WHEY premium