SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy dla Boksera.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2483

Formularz - Proszę o pomoc

32

Waga

95

Wzrost

181

Obwód ramienia

40

Staż na siłowni

9lat treningu 5 lat przerwy siłownia sporadycznie kontuzja

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

było tego trochę ogolnie anapolon metanabol i sporo zastrzyków

Cel cyklu

Siła,szybkość wytrzymałość, sucha masa

Stan zdrowia

bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

gęste włosy;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 80
Witam ogólnie z kulturystyka jestem związany długi czas ćwiczyłem na siłowni 9 lat potem kontuzja i 5 lat przerwy prosił bym o konkretna odpowiedzi tych co się znają w temacie a nie amatorów typu lepiej weż odżywki chodzi mi o konkretne pytanie i konkretną odpowiedz.mam 32 lata próbowałem już anapolon pojadłem ponad 1000tab metanabolu i trochę się pokułem:) no ale jak piszę 5 lat siłownie odstawiłem była z doskoku i już nie jestem w temacie no i teraz inna dyscyplina ,teraz mam nowe zamiłowanie BOKS.Chodzi mi konkretnie o winstrol z czym go połączyć myślałem nad sustanonem może deke do tego doradżcie,chodzi o szybkość siłę i suchą masę, może jest coś na polepszenie kondycji? jak ktoś może zrobić rozpiskę na 12 tygodni dla zawansowanych żeby rezultaty były konkretne Dziękuje i pozdrawiam.Viper
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1241 Napisanych postów 26434 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298413
Wypelnij cala ankiete, co z jedzeniem? jesz co popadnie czy pilnujesz sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 80
oczywiście dieta jest suplementy wszystko jest chodzi mi tylko o konkretne te sterydy jak je łączyć i rozpisać żeby wszystko grało jestem tu nowy postaram się zaraz ankietę uzupełnić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 24621 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 104926
Tu masz ankietę

1. WIEK:
2. WAGA:
3. WZROST:
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
1. WIEK:32
2. WAGA: 95
3. WZROST: 181
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 118
-udo: 100
-talia: 99
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 9lat 5lat przerwy kontuzja
6. DIETA:po przebudzeniu białko
pierwsze śniadanie 200g pieczywa z pełnego ziarna szynka 100 g i niewilką ilością masła,mleko 0,5 3,2% tłuszczu
2 sniadanie płatki kukurydziane na mleku 100g w 1,2.mleka 3.2%tłuszczu,banan,jogurt
obiad ziemniaki 200g lekk sos do smaku,150g piersi z kurczaka,surówka napój niegazowany wielowocowy 250ml
60 min przed treningiem super bccasystem trecanutrition przy mojej wadze 9kaps
30 min przed treningiem saw 15g 200ml wody daje energie polecam;)
po treningu białko
podwieczorek 300g ryby ziemniaki pieczone 100g
kolacja kisiel 300ml ,100g chleba razowego z chuda wedliną
1h przed snem białko

-białko:nie wiem z jedzenia i odzywka whe 100 trecnutrion 30g z porcji
-węglowodany:ile gram nie wiem z jedzenia
-tłuszcz: ile gram nie wiem z jedzenia
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: cykli było przez te lata około 8 używałem anapolanu, ponad 1200 metanabolu,i sporo zastrzyków typu susanon,omnadren,deca,testosteron rus,
8. TRENING: 6 rano bieg 4km i spać potem pobudka zwykłe czynności potem trening 10 min rozgrzewka trening ogólno rozwojowy siła szybkość worek ćwiczenia tylko z hantekami trening trwa około 60 min.
9. CEL CYKLU:szybkość,siła,kondycja,sucha masa.
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):mezomorfik
13. STAN ZDROWIA:bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:brak skłonności do łysienia.
15. PPM (podstawowa przemiana materii): nie wiem
16. WYNIKI SIŁOWE: nie wiem nie będę kłamał
-klata:cieżko powiedzieć dawne lata
-martwy ciąg: cieżko powiedzieć dawne lata
-przysiad:cieżko powiedzić dawne lata

interesuje mnie teraz tylko boks też nie jest łatwo;) ale nic nie przychodzi łatwo boks trenuje 2 mc ale nie zamierzam przestać jak inni.. wiec doradzcie co do winstrolu i sustanon czy do tego dodać deke? i cykl na 12tygodni dzieki z góry.Vip
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 24621 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 104926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
kiepska dieta czy więcej białka?czy obliczyć bilans kaloryczny raz białka,węglowodanów i tuszczy i trzymać się tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Kiepściutka

Zajmij się zbilansowana dietą która będzie spełniała twoje zapotrzebowanie kaloryczne bo to podstawa, a co do saa to niestety ci nie doradzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki wielkie dieta zawsze u mnie kulała ale wezmę twoja rade do serca;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 676
-udo: 100 :D

Zmieniony przez - damianssj6 w dniu 2014-01-27 00:58:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
sorki udo 62;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sterydy dla Boksera

Następny temat

Prop + Tren + Wino + Clen

Fruzelina