SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydowe opowiesci %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1047 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4955
hahaha najlepsza historia byl by sog ale narazie nie moge dawac :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139515
no i?
norma...
a te 15 kg to woda ktora wroci na drugi dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Bling, ta woda mu nie wróciła, a typ doznał takiego szoku, że mało u psycholi nie wylądował. Nie widziałem go poł roku, bo wstyd mu było jak teraz wygląda. Od tego czasu wołali na niego Chłopczyk Etiopczyk.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
a to chyba jest nie mozliwe schudnac 15 kg po jednej imprezie mmm zreszta skad wiesz ze to bylo 15 a nie 6 kg miales wage ??

Zmieniony przez - Dajmos w dniu 2004-10-02 12:25:46

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3817
To u mnie na silke przychodzil taki studencik chyba, postura cos ala Malysz albo i jeszcze gorzej bo byl prawie mojego wzrostu ~190... i zawsze przychodzil z gazeta. Robil brzuszki, czytajac gazete w trakcie robienie nie przerw , na bic na modlitewniku z gazeta przed nosem ( gazete kladal na modlitewniku i na nia dopiero lokcie ), bary, plecy wszedzie wciaskal ta swoja gazete i robil serie i czytal, nawet jak chodzil po silce to czytal... normalnie masakra, taka mielismy z typa polewke ze szok, ale po wakacjach juz nie przyszedl Koles mial chyba cos na bani, bo nie wierze zeby byl w zupelnie normalny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm znam typa o ksywie Rączka, który swego czasu ćwicząc tylko klatę, bary i biceps ( nogi zlewał ) doszedł do imponujących jak na kogoś o mniejszym niż 170cm wzroście ( typ w łapie miał ponad 50cm. -> zresztą foty tego typa możecie zobaczyć na
http://www.szymiec.pl/index.php?dzial=9&pdzial=4 
Co jest w nim śmiesznego? Otóż koleś uważał się za za***istego zawodnika ( często jak z nim gadaliśmy na pakerni rzucał teksty w stylu : - No ale powiedzcie chłopaki, kto tutaj mi qrva dorówna. i patrzył się na nas jak na politowania godne kupy goowna ) i za***iście wiele wp*****lał koksu. Potem się dowiedziałem że Rączka miał fajny okres w swoim życiu że : koksował, chlał, ćpał, palił i się nie przekręcił! Jak go widzieliśmy gdzieś w markecie to *******lał na drugi koniec bo mu wstyd było powiedzieć że w łapie spadło:). Typ na szczęście wraca do formy powoli więc może wróci na naszą pakernię bo tacy ludzie zawsze mile się potrafią wkomponować w siłowniany krajobraz.
PS : Może Szymiec znowu mu jakieś intim foty:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 358
to było dawno temu.był sobie koles lat 16 waga ok 65 kg i ostro napalił sie na kox.Wiec starsi koledzy pomogli mu i zalatwili mu mete a on cwiczył i brał to.Tylko zrobili mu kawał i zamiast mety sprzedali mu LAKSYGEN(LAXIGEN?)w proszku lub tabletkach, srodek na przeczyszczenie.Chlopak cały czas ostro cwiczył,jadł i srał.Odnotował ponoc 5 kilogramowy wzrost siły na klatke w tydzien !!by to sie nie wydalo gdyby nie zrobiły mu sie odparzyny na dupie od srania.Wydało sie jak poszedl z tym do lekarza.Dobry był koles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148


..niezły

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139515
Sweter wiec ta opowiesc to bajka
mialem balety na ktorych tracilem ~10 kg...ktore wracaly na 2/3 dzien wiec wiem o czym pisze

Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2004-10-02 19:56:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
10 litrow wody w kilka godzin prawdopodobnie by cie zabiło.

hihihi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szamał ktoś?

Następny temat

cykl i odblokowanie!!!!

WHEY premium