SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Steryd po latach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1808
Prawdopodobnie straci nogę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
20 omy to jeszcze bez tragedii, bedzie żył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 676 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6599
juz se nie wkrecajcie malolaty chlaja cpaja i **** wie co robia i maja sie dobrze 20 omy przy tym to jak pierd

LALALALA SPADA MASA LALALLAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15272
Co innego testosterol. Po nim pewnie by się nie otrzsnął.

SEX,KOX AND ROCK'N'ROLL;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Nie było mnie troche na forum ale widze ,że niektórzy naprawde oszaleli. Po takim czasie w jego wieku organizm dawno wrócił do normy. A 20 stzrałów omy to i duzo i mało zalezy dla kogo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3273
Piz.gam jakie problemy do rozważania mają teraz małolaty Niech się martwi, żeby jakiś pijany kierowca nie sprzątnął go gdzieś na przejściu dla pieszych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1250
Ja znam Faceta Chodzi do mnie na silownie taki Byyk ma ze 50 na karku i nic mu nie jest a mowi ze pierwsza mete wzil w wieku 15 lat Cwiczy i wyglada za***iscie waga okolo 100 kg ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1043
Z tego co ja tu czytam wychodzi że SAA nie są tak bardzo szkodliwe jak wszyscy mówią, Dzisiaj strzał, jutro trening, pojutrze masa wszystko razy 20 i jest spoko, Za dwa lata nie będzie śladu że wsysałem SAA a siła zostanie (jak oczywiście będę o nią dbał) czy tak??????????????????????????????????????????????????????????????

Nie liczy się kultura, liczy sie muskulatura...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
W wieku lat 16stu ( a nie w 16 latach-polszczyzna sie klania, wiec do ksiazek a nie na silownie) uklad hormonalny ,uklad kostny nie sa jeszcze poprawnie rozwiniete, wiec w organizmie 16sto latka taki duzy bum testosteronu mogl spowodowac nieodwracalne zmiany w kanlalikach nasiennych czy w samych jadrach ,co moze zaowocowac np bezpolodnoscia w pozniejszych latach, ponadto zamkniecie sie nasad kosci , czyli zahamowanie wzrostu.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 676 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6599
ble ble ble blebleblebl

a w******lanie mc donald, picie slodzonych napojow, jedzenie czipsow jest zdrowe dzieci od malego to w******laja i nikt sie nie burzy

ale jak pake omy se wezmie to wielkie halo


KAZDY ODPOWIADA ZA SWOJE ZYCJE wiec to jego sprawa mnie to ***ie chce niech bierze

LALALALA SPADA MASA LALALLAL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

anavar

Następny temat

Gino GRUCZOŁOWA posterydowa KONKRET!

WHEY premium