SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stepper a mięśnie nóg

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1892
Witam. Czy mogę traktować trening na stepperze skrętnym (tego typu: http://www.sklep.e-publikacje.org.pl/item,182,Mini Stepper Skrętny 10S.html) jako trening siłowy mięśni nóg? I co najlepsze na wzmocnienie mięśni, wydolność organizmu, zwiększenie kondycji i szybkości bieganie i spalenie tłuszczu: stepper, interwały, bieg ciągły czy sprinty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1892
Ja nie chodzę na siłownę, mój brat kiedyś zakupił stepper (żeby schudnąćdobry żart), a teraz stoi nieużywany i pomyślałem, żeby poćwiczyć troche dla urozmaicenia treningowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
absolutnie nie.
na wzocnienie,kondycje,szybkość jest dieta i odpowiednie treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1892
Diete mam, ale zastanawiam się nad typem treningów, żeby uzyskać jak najlepsze efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
j./Remik

jak chcesz wzmocnic nogi to trzeba wykonywac cwiczenia na nie (zobacz atlas cwiczen)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1892
Wiem to, ale chciałem zapytać tak dla pewności. A czy stepper dobry jest na kondycje, wydolnosc i szybkość biegania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160410 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234298
niebardzo, dobre dla panienek

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Jak biegasz ze stepperem pod pachą, to tak.

Albo w plecaku.

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-10-02 19:48:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421



Zostaw to dla emerytów i rencistów.Biegaj w terenie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
ronie220



Zostaw to dla emerytów i rencistów.Biegaj w terenie.



I czytaj książki, to równie ważne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"a teraz zapalmy znicze wszystkim tym, którzy kupują karnet na siłownie tylko po to żeby pobiegać na bieżni"
Peace & Love
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
lub uczęszczają tam tylko po to by pojeździć na rowerku

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do planu treningowego oraz diety

Następny temat

proszę o porade :D

WHEY premium