SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stawy i ścięgna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3116
Zacznę może od tego ,że moja wiedza na temat suplementacji jest raczej słabai obejmuje jedynie podstawy.Chodzi o ochronę stawów, ściegien, przyczepów, wiązadeł itd...Przez pierwszy okres moich treningów nabawiłem sie kilku pomniejszych kontuzji (prawy bark, kolano, ścięgna na przedramieniu i plecach) które niestety wlokąsię za mna od jakiegosczasu. Obecnie wracam do treningu ( po 1,5 rocznejprzerwie i stopniowo) i chciałbym poprawic ten stan rzeczy. Przejrzałem więc archiwum ale nadal nie jestem pewien co wybrać.O ile zdołałem się zorientować to najbardziej popularna jest glukozanina, ale czy ona nie pomaga tylko na stawy. Często pojawia się równiez kolagen, chondroityna, msm. Osobną grupę stanowią chyba suplementy łączące w sobie powyższe substancje wzbogacone dodatkowo o witaminy i minereały. Do tego jeszcze wit C
miedź, tran.. Przyznam że mam mętlik w głowie. Jeden preparat, a może kilka, wszystko odzielnie czy razem w jednym suplemencie, jakie dawki
Jeśli wiecie co pomoże mi zregenerować stawy i ŚCIĘGNA ! (najlepiej w miarę niedrogo)to prosze o pomoc.

PS. Dodam że mój trening ma na razie charekter wydolnościowo-siłowy i nie stosujedużych obciążen, oraz dbam o staranną rozgrzewkę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
Ja proponowałbym Ci kolagen, siarczan chondroityny, witamine Di w zaleznosci czy potrzebujesz srodka przeciwbólowego(msm, masci naproxen, lub cos na ketoprofenie(np fastum))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Jeżeli zależy ci na niskiej cenie, proponuje artrox z vitalmaxa, kosztuje jakoś 39zł za 120 kapsów(glukozamina, chodroityna, msm). Albo orthoblok z olimpa, też jest ok.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11652
zamiast stacka lepiej osobno glucozamine, msm i kolagen.
pierwsze dwa hiteca a kolagen olimpa. tak jest tanio i skutecznie.
chondroityny osobno nie trzeba bo jest jej wystarczjaco w hydrolizacie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
osobno może wyjść drogo...

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11652
zestaw hiteca plus kolagen olimpa bedzie kosztowal kolo 100 zeta ale jest skuteczny i szybko przynosi ulge. wiem to po sobie.
artroxa zamierzam dopiero przetestowac. poza tym i tak trzeba kupic dwa opakowania na pelna kuracje.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kretka co sie dzeje

Następny temat

Kilka cm w pasie do zrzucenia

WHEY premium