SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stawy !!!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 36 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2503
Od dluzszego czasu stawy strzelaja I daja o sobie znac przy wiekszym obciazeniu . Jaka dawke Deci dalibyscie ????? . z gory dzieki za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3015
Staram się trzymać w ryzach Estro właśnie poprzez Exe i szukam odpowiedniej dawki dla siebie. Wiem że jest zabójcze i wiem że jest mocne samo w sobie. Na razie widzę taką zależność że po wydłużenia przyjmowania dawki Exe chociażby o jeden dzień czuję się cały nabity i napompowany. A pompa na treningach ( zwłaszcza przedramion i dłoni ) jest tak wielka że czasami nie idzie wytrzymać. Czasami się zastanawiam czy bolą mnie przedramiona i nadgarstki bo je przeciążyłem czy to może retencja wody. Sód trzymam w normie i mam miskę naprawdę bez cheatów. Dlatego tak się cykam i kombinuję jakby tu się uchronić przed starymi urazami. Sylwetka świetnie idzie do przodu ale pompa jest coraz większa.
Miczelx dzięki , dałeś mi do myślenia. Popracuję sobie nad techniką i zobaczę jak się będę czuł na dużych ciężarach. Czyli zakres powtórzeń większy niż 6-8 przy końcowych seriach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 126 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2527
ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Ankieta dzialu to raz. A na stawy są glukozaminy flexy i inne suplementy diety a nie deka przyjacielu

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202667
glukozaminy i reszte tego typu supli to mozna w kiblu spuscic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Ja uniknąłem operacji kolan dzieki temu co ty spuszczasz w kiblu. Odpowiednie Combo robi cuda

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202667
poczytaj np. badania ile potrzebuje glukozamina na odbudowe chrzastki stawowej

2 lata rzs za mna i inne przypadlosci ze stawami wiec mnie nie oslabiaj...

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-06-01 13:57:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 126 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2527
http://www.doz.pl/leki/p5318-Traumeel_S_iniekcje  to jest dobre , co do deki i ogolnie saa, to pomagaja, ale gdy jestes na cyklu, po znowu "suche" sa stawy i lipa, jedynie HGH pomoglo by wyleczyc, ale w leczeniu zawsze od najslabszych preparatow trzeba zaczynac i obserwowac czy dzy dzialaja, no i ankiete wklej!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
19szymon62
Ja uniknąłem operacji kolan dzieki temu co ty spuszczasz w kiblu. Odpowiednie Combo robi cuda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gruba rozkminka , włączam powiadomki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Łodziak pisał że są badania że glukozamina h**a daje

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
daje czy nie daje ja jade od kilku lat glukozamina + flexit, po dwuletneij przerwie od robienia treningu nóg, mija rok jak robie nogi i jest spoko. może co inengo mnie cudownie wyleczyło i masz racje że jest to nic nie warte , nie znam wynikow badan wiem tylko że potrafie już zrobić pełny przysiad a poltora roku temu było to nie do pomyślenia.

Forever Young

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

anavar infiniti labolatories ktos bral ?co jeszcze do tego.

Następny temat

anavar infiniti labolatories do redukcji tluszczu ? czy cos jeszcze

WHEY premium