SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Staw Kolanowy - pomocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 205
Około 3 tygodnie temu upadłem na zgięte kolano (na rzepkę i kość piszczelową ) po czym nie mogłem chodzić a kolano strasznie spuchło. Na drugi dzień poszedłem do lekarza który zrobił zdjęcie RTG które nic nie wykryło. Lekarz zrobił mi punkcie (150 ml) stwierdził ze to stłuczenie i włożył na 2 tygodnie w gips . Gips zdjęli mi 2 tyg później w poniedziałek i do czwartku wieczorem nie mogę zginać do końca kolana ( zginam do pewnego momentu bez bólu a potem zaczyna mnie boleć i nie mogę dalej zgiąć nogi ). Przy pełnym wyproście trochę boli mnie noga i gdy stanę na wyprostowanym kolanie odczuwam straszny ból, a gdy próbuję stanąć na ugiętym kolanie odczuwam duży ból . Czy objawy po zdjęciu gipsu mogą wskazywać uszkodzoną łękotkę lub naderwane więzadła ? Czy po prostu staw potrzebuje jakiegoś czasu żeby się ,,rozchodzić,, ?
Proszę o odpowiedzi i pozdrawiam : )

Pomóżcie : )

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 477 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2989
Nikt Ci tutaj nie da odpowiedzi na Twoje pytanie. Poprostu idz do lekarza i porob badania. Artroskopia- najdokladiejsze, tez rezonans badz USG. Ja osobiscie nie uwazam abyc mial zerwane wiazadla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 205
Mógł by ktoś napisać ile leczy się stłuczenie kolana ?

Pomóżcie : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
hej!
3 tyg temu skeciam kolano miałam krwiaka i robiona punkcje dwa razy (raz 100 ml, drugi 70 ml) potem 3 tyg w gpsie+zastrzyki przeiwzakrzepowe, dzisiaj sciągnęli mi gips zalecili 2 tyg jeszcze o kulach chodzić nie stawac na nogę. Problem w tym że kolano znowu jest spuchnięte mniej więcej tak jak na początku... teraz nie wiem co mam zrobić iśc do lekarza czy rzeczekać? (umówiona wizyta dopiero a 2 tyg)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwny tradzik

Następny temat

Z włosem czy pod włos?

WHEY premium