SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Status Trolla dla Prosiaka

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1352

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spełniamy marzenia ... w zasadzie to moje marzenie.

Od najmłodszych lat miałem jedno wielkie pragnienie ... ale nie o tym dzisiaj .
(chyba nawet prawo zabrania publikowania takich treści )

Sprawa wygląda tak , innym mniejszym , no średnim pragnieniem moim jest "Oficjalny Status Trolla"
Podpis pod nickiem "Troll" albo "SFD Troll"

- jestem wiernym użytkownikiem ... ( pamiętam czasy jak Banan był zielony ! )
- z oddaniem udzielam się w moim ukochanym spamie MMA K-1
- czasem nawet napiszę coś mądrego
- według statystyk lideruję w dziale ( ja wiem że statystyka to rodzaj sprytnej manipulacji... ale skoro jest mi na rękę )
- bardzo chcem

Z wyrazami szacunku i szklącymi się z nadziei oczyma proszę o poparcie mojej prośby.
Koledzy to tak niewiele a zarazem tak dużo.
Z waszym poparciem może mi się udać , co ja piszę "Mi" , Nam !!!


Proszę o wasze poparcie , no bo co to wam szkodzi ?



Zmieniony przez - BlacCat w dniu 2019-02-09 12:26:02
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Prosiaczku, jak tu nie poprzeć? Popieram obiema ręcami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Zdecydowanie popieram, za zaslugi, staz i niezlomne pozytywne trollowanie, ktore nikomu nie zaszkodzilo nigdy, a i czesto poprawilo humor!

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
oczywiście jestem na wielkie TAK !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30992
Lubie twoje specyficzne poczucie humoru i tresci, z ktorych widac inteligentne operowanie slowem


Zmieniony przez - Dozer5 w dniu 2019-02-09 22:17:29

Gdyby starzy mogli a młodzi wiedzieli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem na tak, ale to może chyba tylko Banan załatwić, a to nie będzie proste. Pisałem do niego kilka razy, żeby wrzucił temat live z KSW na facebooka lub strone główną, żeby rozpromować nasz dział, ale bezskutecznie. Gość jest rozkochany w fitness i kulturystyce, ale może się zgodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Pożyjemy zobaczymy, może się uda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O udało się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z GŁĘBI SERCA DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KOLEGOM ZA POPARCIE
DECYDENTOM ZA POMYŚLNE ROZPATRZENIE MOJEJ PROŚBY
TO NIBY MAŁA SPRAWA ... ALE JA JESTEM TYLKO MAŁYM PROSIAKIEM ... CZYLI DLA MNIE DUŻA

NIE POSTARAM SIĘ ZAWIEŚĆ
BĘDĘ TROLLOWAŁ GODNIE I DOSTOJNIE I NA TYLE INTELIGENTNIE NA ILE MNIE BĘDZIE STAĆ ... CZYLI ŚREDNIO

WIWAT SFD MMA K-1 SPAM !!!

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Poszło szybciej i sprawniej niż sądziłem Prosiak zadowolony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak , zadowolony , urobiłem się dzisiaj ( uczciwie nawet w niedzielę trzeba czasem popracować )
włączam komputra , paczam a tu taka niespodzianka
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spełnienie tych dwóch warunków skłoni Anthony’ego Johnsona do powrotu do Oktagonu

Następny temat

K1 plan tr.

WHEY premium