SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Starcie Roku:Robert Burneika vs Robert Piotrkowicz

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42635

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Co tu rozkminiać Burneika był piąty na NY PRO w swoim debiucie przy dobrej obsadzie, a który by tam był Piotrkowicz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166




imo tutaj byla zyciowka naszego rodaka

nawet w takiej formie by przegral

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2011-08-26 21:26:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Zartujesz sobie? Na mr.O forma była lepsza.

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
"lol jakie uklady? przeciez burneika tylko i wylacznie plecy ma slabe, nie mowie zle o tym ze nasz rodak jest IFBBpro ale burneika jest wiekszy i nawet w polsce spytasz sie na kogos o jakiegos znanego BB to 99% powie ci o hardkorowym koksie bo duzo osob nawet cwiczacych pare lat nie zna Piotrkowicza."

Jak dla mnie to Burneika ma dobre tylko ramiona, reszta (łącznie z formą) dno w porównaniu z Piotrkowiczem.

Aha jak spytasz kogokolwiek o znanego BB to nikt ci nie wspomni o Colemanie, a właśnie o Burneice ... Czy to znaczy, że jest on lepszym kulturystą ? O_o

Koleś po prostu zrobił z siebie pajaca, a ludzie lubią oglądać pajaców ... to i jest znany ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 674 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11730
Zgadzam się w całości z Gubrinem. Co poza bicepsami? Strasznie słaba klatka, nijaki brzuch.
2. Piotrokowicz wygląda na bardziej nabitego i wychodzi w lepszej formie niż burneika

trololo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
tez wole sylwetke piotrkowicza ale to nie zmienia faktu ze burneika bedzie wyzej taka jest prawda...

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600




jak widac toczy sie w glosowaniu ostra walka-raz piotrkowicz raz burneika.....
mam nadzieje ,ze w rzeczywistosci tez bedzie szansa na taka walke.....
proponuje zamiescic jeszcze najlepsze zdjecia piotrkowicza i burneiki-wg wlasnego uznania.....
fajnie by bylo jakby ta "latwa kasa" przypadla piotrkowiczowi...:).
a jest na to wg mnie jakas szansa-w koncu to meksyk nie usa.....:)


Zmieniony przez - masti w dniu 2011-08-27 13:49:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Wiek 109 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32897
Wydaje mi się, że do tego spotkania nie dojdzie. To oficjalna wiadomość odnośnie udziału Burneiki na tych zawodach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29963
Może niezbyt obiektywne, ale z nudów skleiłem
Dwa zupełnie różne typy sylwetek.









Zmieniony przez - Adriandna w dniu 2011-08-27 15:08:31

Jestem tym, kim jestem. Dzięki "nim" jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3232
w tych pozach piotrkowicz po prostu miazdzy burneike
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak znaleźć działy na głównej stronie

Następny temat

wbff gdzie moge o****ec?

WHEY premium