SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stanox biosira słodki smak tabletki, dziwne?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12416

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez lodzianin1 z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3731
Witam! posiadam winstrol stanox z biosira, i dziwi mnie to że w tabletkach w ogóle nie czuć goryczy mają wręcz słodki smak i są bardzo twarde, jeśli ktoś brał działający stanozolol z tej firmy proszę sie wypowiedzieć czy to normalne z góry dziękuję!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11454
dobre vinko, klepie jak trzeba chyba, że ktoś do paczki Ci cukierków nasypał

Zmieniony przez - sahtar_089 w dniu 2013-04-04 21:27:36

"Niemożliwe, to słowo dla głupców !!" Napoleon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
j.w szamaj śmiało ,słodki smak mają bo do produkcji masy tabletkowej używają glukozy

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3731
Hi hi :D możę i to cukiereczki xD mniam mniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
bez testa to wino bierzesz?

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3731
z testem i z metką narazie ale zamiar miałem taki żeby użyć go jako antykatabolik przy redukcji 40 dniowej ale zrezygnowałem zjem jedną paczke tego razem z wyżej wymienionymi i jedną komuś sprzedam bo słyszałem że samo winko stawy rypie strasznie musial bym flexa kupięc a najlepiej propa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
wino + meta 2 bardzo toksvczne orale ,oczywiście sprawa toksyczności to kwestia indywidualna,tak winstrol uszkadza stawy (nie aromatyzuje)
1

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3731
Wiem, ale dam rade jako że kosmicznych dawek nie stosuje. i takie pytanko jeszcze lepiej zrobić cykl na metce- teściu na mase i od razu po tym solo wino paczke czy dwie 30-50mg dziennie czy tak jak robie teraz że wjechałem w połowie cyklu na mecie z winem i bd jechał wino jeszcze 20 dni po cyklu jako że jest dobre na zjazd i po nim mało spada.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Tak jak Gigant^^


Mialem okazje miec to i to w reku i nawet sprobowac Meta jak i wino słodkie ale po rozgryzieniu czuc gorycz .Lykaj normalnie nie wczuwaj sie w smak to nie cukierki he he dziala na pewno
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93298 Napisanych postów 362810 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664185
przeniosłem do dobrego działu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3731
Czekam na opinie "lepiej zrobić cykl na metce- teściu na mase i od razu po tym solo wino paczke czy dwie 30-50mg dziennie czy tak jak robie teraz że wjechałem w połowie cyklu na mecie z winem i bd jechał wino jeszcze 20 dni po cyklu"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Methanabol british dragon 10 mg

Następny temat

tesc cypionat deka good pharma ??

Wiecej