SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Standardzik enan + deka (2 cykl)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3573
Witam serdecznie, rozpoczęcie cyklu zaplanowane na 26 września tj. poniedziałek. Dawkowanie SAA mam zamiar skończyć na 12 tygodniu, czyli 15 grudnia kiedy to przybiję 25 strzał enana. Jestem endomorfikiem i w celu ograniczenia retencji i zalania się tłuszczem będę manipulował dietą. Początkowo chcę zrobić tak: b/t/w: 2,5/1/2,5. Jeśli po tygodniu będzie przyrost wagi to zostawię taki rozkład na drugi tydzień. Po dwóch tygodniach chcę podbić białko do 2,8g/kgmc zostawiając węglowodany na poziomie 2,5g/kgmc (jeśli będzie to wystarczało do zdobywania masy). Dieta będzie dopięta na przedostatni guzik, gdyż będę obserwował samopoczucie i efekty wizualne co będzie skutkowało manipulowaniem dietą. Lecz nie częściej jak co tydzień roboczy.
1. WIEK: 22
2. WAGA: Będzie 82/84
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 117
-udo: 68
-talia: 86
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5
6. DIETA:
-białko: j.w.
-węglowodany: j.w.
-tłuszcz: j.w.
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: winko 40mg ed 8tyg
8. TRENING: będzie masowy (split)
sobota: klata + biceps + brzuch
niedziela: plecy + triceps + ŁYDKI
wtorek: barki + przedramię + brzuch
środa: uda + łydki
9. CEL CYKLU: czyściutka masa mięśniowa
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: będzie z 5 miechów
11. POZIOM BF%: obecnie 14,7% (jestem na redukcji)
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie łysieję..
15. PPM (podstawowa przemiana materii): trudno określić, często łapałem tłuszcz przy masówkach, więc będzie mniej niż myślałem - 2800
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 125
-martwy ciąg: 130
-przysiad: 150
MÓJ CYKL:
deka 1-10 200mg e5d
enan 1-12 250mg e3,5d (trzy i pól dnia = poniedziałek 8:00, czwartek 20:00)
hcg 12-13 2000iu e2d Hcg z ostatnim strzałem enana i później jeszcze 4 strzały ? wyjdzie piąta injekcja 23 grudnia
Clomid - jeśli kończę bić enana 15 grudnia to clomid zaczynam szamać 25 grudnia? 10 dni po ostatniej dawce enana?
piętnasta dawka dawka deki była 5 grudnia więc deką się nie przejmuję, że będzie buszować w krwiobiegu ;p
stak kreatynowy 10-16 nie wiem jaka dawka bo jeszcze nie wiem jaki suplement.
17 pełna regeneracja (basen, sauna, masaże, rowerki)
18 - 19 fbw
20-30 podtrzymanie wagi
PYTANIE:
Czy jest dobrze to co wyżej napisałem? Jakie źródło białka na noc skoro nie tuńczyk i nie twaróg ?


Zakupione suple:
Iso Gold - FA
BCAA Ethyl Eester - FA
BCAA mega caps - Olimp
Omega 369 - Tested
Animal flex - Universal
Flexit - Nutrend
Multiwitaminy - Olimp
Carbonox - Olimp

Aha środki balkan pharaceuticals

Zmieniony przez - kapitanp w dniu 2011-07-13 10:11:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23121
Moim zdaniem wszystko dobrze, naprawdę solidne podejście, co do źródeł białka na noc to mogę polecić wpc + twaróg, wymieszane razem łatwo wchodzi

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3573
Jeszcze pudło nolvadexu będę trzymać pod ręką, choć nie sądzę by przy 2,5g węgli mogło mnie to dopaść.. chyba skrajny przypadek :)

El zet dzieki za uwagi. 100g twarogu i 30g casein będzie chyba lepszym rozwiązaniem niż wpc.

Czy ktoś ma jeszcze jakieś uwagi? Propozycje mile widziane!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23121
Jak masz kase na różne białka to może być i kazeina, ale ja wole kupić więcej wpc niż bawić się oddzielnie w kazeine, izolat i wpc

A co mają węgle do nolvadexu to nie wiem

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3573
a ginekomastia aka gino nie ma nic do tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23121
no generalnie to gino może powstać jak jest za dużo estrogenów w organizmie, a estrogeny biorą się stąd że teść aromatyzuje i się w nie zmienia, a nolva blokuje receptor estrogenowy przed przyłączaniem się estrogenów do niego i chroni w ten sposób przed gino, ale węglowodany nic do tego procesu nie mają

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3573
Dobre pół roku zylem w przekonaniu, ze nadwyzka weglowodanow w znacznym stopniu przyczynia się do przekształcania energii w tłuszcze a co za tym idzie prowadzi do lipomastii. A zeby tego bylo mało to testosteron podwyzsza poziom estrogenów, zeby być najskuteczniej anaboliczny i jego nadwyżka moze prowadzic do ginekomastii.

Stąd też było moje zaniepokojenie bo mam tendencje skrajnie endomorficzne :/

Uświadomiłeś mnie, że wegle będą tylko wpływać na czystość nabieranej masy a nie na rosnące gruczoły sutkowe :)

Ale nolve pod reką trzymać będę co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23121
Lepiej trzymaj, nigdy nic nie wiadomo, na lipomastię węgle mogą mieć wpływ ale musiałbyś być naprawdę gruby żeby mieć lipo

A teść nie podbija estro żeby być bardziej anabolicznym, tylko dlatego że organizm zawsze dąży do równowagi, a jak jest nadmiar teścia to organizm się przed tym broni przekształcając go w estrogeny

Zmieniony przez - El zet w dniu 2011-07-13 17:32:28

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3573
Ok, dzieki za wyjaśnienia i pomoc. Teraz pozostaje tylko zarobić pieniądze, zaliczyć wakacje i do boju :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23121
Powodzenia i przede wszystkim zdrowia

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 455 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7038
i jak cyklik jak wkacu ta diete ustawiles ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z HCG

Następny temat

Enan z Balkana i PMP

WHEY premium