SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stan moderacji działów sportowych

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening - 30% (dużo postów bez żadnej odpowiedzi)
Odżywianie - 0% (przynajmniej do czasu powrotu Marcineckiego)
Suple - ponad 100% (w zażartych dyskusjach udział modów przekracza 500% )
Doping - 50% (ogólne wrażenie, b. rzadko bywam)
Fitness - 50% (przynajmniej do czasu powrotu Dezira i Amazone)
AD - 0%
Zieloni - rzadko bywam ale wygląda jakby 0%
S&TS - 0% (przynajmniej do czasu powrotu Verony)

Tak mniej więcej wygląda proporcja porad udzielanych przez modów do liczby zadawanych pytań. Coraz częściej użytkownik w odpowiedzi na swoje pytanie dostaje informacje niezbyt wartościowe.

Przykłady udzielanych odpowiedzi :

Posiłek przed treningiem : "przed treningem 2 duże jaja jedno ponad 60
100 g kaszy 1 łyżeczka oliwy i 250 g marchwi"

Posiłek po treningu : "3 łyłżeczki miodu"

Trening pleców : "Poprostu zwisasz i przed podciągnięciem wybijasz sie kopiąc dwoma nogami, wtedy prawie wogóle się nie męczysz"

Możnaby tak długo wymieniać - poddaję pod rozwagę bo czegos takiego nie pamiętam jak długo żyję na SFD ...

ps. wszystkie powyższe liczby i oceny to moja prywatna opinia i każdy ma prawo się z nią nie zgodzić



Zmieniony przez - Tyka w dniu 2004-04-28 20:46:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
S&TS - 0%

Zgadzam się

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2893 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17953
To normalna kolej zeczy jesli wiekszosc boldow i modow przestala sie udzielac w dzialach im podleglych,
glownie bywam w treningu i tam poza Michailem i Fuc.kmasterem rzadko kto inny 'obligowany do udzielania odpowiedzi' sie wypowiada
a ludzie bez bolda badz reda czesto udzielaja odpowiedzi malowartosciowych

what is the solution ?
who knows ...

"Czekasz na swoją szansę, ale nikt ci jej nie da
Dopóki nic nie zrobisz i sam sobie będziesz schlebiał"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dzięki za uznanie Tyka...ale nie mogę jednocześnie jeździć po całej Polsce robiąc relacje z zawodów i być na SFD...

Spokojnie- ten stan się poprawi po M.P, czyli po 11 maja.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
Tyka na jakiej zasadzie wyliczyłeś te %?

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29159
no oko

ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4595 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22879
na oko to chlop w szpitalu umarl
Mysle ze rozwiazaniem (podbnie jak w szatni) byloby wybranie nowych modów bo co innego zrobic?
ale od razu zaznaczam ze to tak tylko napisalem ze nie bywam w tych dzialach i Michail nie krzycz na mnie

Hrhrhr Łelkam Bek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
No bo Tyka wiesz , właśnie otworzyłem 10 ostatnich postów w treningu , no porażka totalna , jakaś gadka o baniakach ... ziomkach ...Połowy postów nie zrozumiełem , a te pytania , które zrozumiałem były tak płytkie , że nie da sie na nie odpowiedzieć.
A poza tym Mateusz wykazał się na jakich postach mu zależy więc ... sam coś wydedukuj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4420 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
niech ktoś obliczy dla działów SW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem Brutus, nie musze niczego dedukować - zgadzam się z obiema opiniami a szczególnie z tą drugą ( pierwszemu problemowi łatwo zaradzić usuwając bezsensowne posty, z tym że w tej chwili po pierwsze nie bardzo ma kto to robić, po drugie rozumiem niechęć modów do takich działań w świetle ostatnich wydarzeń ).

Michaił, moja powyższa wypowiedź nie jest pretensją do nikogo ( ciekawe dlaczego zawsze tak odczytujesz moje wypowiedzi chyba masz na mnie alergię ) a jedynie stwierdzeniem faktu - jasnym jest że nie możesz (ani Ty ani nikt inny) być tu 24/7/365 i odpowiadać wszystkim i na wszystkie pytania, pilnować porządku, użerać się ze spamerami itp. itd. To co napisałem kieruję głównie do Mateusza a nie do modów którzy są aktywni (co powinno być zrozumiałe) tak więc nie odbieraj tego personalnie.

Jeszcze jakis rok temu żaden durny spamer nie śmiałby w ogóle nic napisać w działach takich jak moderatorzy czy administracja - zobaczcie jak te działy teraz wyglądają. Nie można przedyskutować poważnie żadnej sprawy bez wpieprzających się do posta idiotów. Jedni spamerzy zakładają posty o zbanowanie innych. Rozumiem że pecunia non olet i że 5 złotych od przygłupiego dzieciaka jest warte tyle samo co 5 złotych od osoby zainteresowanej uzyskaniem informacji i poważną dyskusją w działach sportowych, niemniej jednak wszystko wskazuje na to że forum staje się coraz bardziej przyjazne dla tych pierwszych kosztem tych drugich. W tym wszystkim najbardziej niebezpieczna jest niezdolność do utrzymania na forum kompetentnych osób, zrażanie po kolei moderatorów i ich odejścia do konkurencji lub gdziekolwiek indziej gdyż niestety bez nich forum traci prestiż i wartość, a zdecydowanie trudniej jest znaleźć sponsora dla Spamerskiego Forum Dyskusyjnego niż dla Sportowego FD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Dokładnie , ale jaka jest tego przyczyna ?
Czasy się szybko zmieniaja - społeczeństwo , czy kiedyś był większy rygor , który to regulował ?
Administracja , moderatorzy ...pierwszy raz wszedłem kiedyś do tych działów jak dostałem bolda i próbowałem sie dowiedzieć skąd on się wziął. Powiadomienia z nich właczyłem jak zostałem modem gdyż poczułem się do tego zobligowany.
Teraz moderatorzy to ulubiony dział "szatniarzy" , mielona pisze w modach jakiś post i w ciągu minuty dostaje odpowiedż od tribala "wyp*****laj" .

Ale tak ogólnie to mam to gdzieś , Mateo pokazał na jakich postach (użytkownikach ) mu zależy przywracając post Reggiego z szatni. Co kilka miesięcy regularnie znika z serwera w ramach pożądków setki wartościowych instruktażowych tamatów traktujących o treningu , suplementacji , odżywianiu...często są to unikalne artykuły sław kulturystyki , autorytetów dietetyki i medycyny.
Natomiast post w , którym łamie się połowe punktów regulaminu , które sam ustanowił jest przywrócony.
Posunięcie bardzo wymowne ,wspaniały publiczny hołd chamstwu i ignorancja spraw i ludzi dzięki , którym kulturystyka.pl istnieje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawdziwe Oblicze człowieka pełnego kompleksów

Następny temat

On line 935 userów!

WHEY premium