SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stack kreatynowy na redukcji.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7895
Witam ! Jestem na redukcji, z tego co wiem również dobrym pomysłem dodanie jest kreatyny na redukcji, dlatego mam pytanie, co sądzicie na temat stacku kreatynowego - Universal Storm? Czy jest on warty na redukcji bardziej niż zwykłe mono ? Jeżeli warto brać Storma na redukcji to jak długo cykl na nim powinien trwać ? I co jeżeli jest to pierwszy cykl na kreatynie? Dodam jeszcze, że mój staż na siłowni wynosi miesiąc i z tego co widzę zdania na temat kreatyny od kiedy brać są podzielone, niektórzy mówią, że warto zacząć brać od 1 treningu, a inni że np. po 6 miechach.. Dlatego jestem zainteresowany waszymi odpowiedziami.

Zmieniony przez - TheRealDrake w dniu 2017-03-02 19:26:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14472 Napisanych postów 124619 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1420003
W celach anty katabolicznych czy regeneracji ok, ale nie wiem czy jest Ci ona potrzebna jak dopiero zaczynasz , zwykłe mono tak samo będzie pomocne.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8897 Napisanych postów 152304 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1199301
w sumie nic nie stoi na przeszkodzie bys wrzucil sobie storma, jak mas ztaka ochotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 SEBASTIAN SZMIT Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8038 Napisanych postów 78862 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662156
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stosowanie odżywki białkowej

Następny temat

Siłownia a seks

FAME